Ráj cyklistů, pejskařů, rybářů, houbařů

Chaty Pohoda stojí na rozlehlé louce na okraji obce Petříkov, v okrese České Budějovice. Obec je obklopena lesy a rybníky.

Přímo v obci naleznete dětské hřiště nebo lesní koupaliště, a zrelaxujete se na masáži. Okolní rybníky jsou ideálním místem pro rybáře, houbaři zase ocení okolní lesy, kde si nasbíráte i lesní plody. Na turistiku se vyberte například do rašeliniště Červené Blato, kterým Vás provede naučná stezka, nebo obdivovujte umělý vodopád v chráněném lesoparku Tereziino údolí. Historii si připomenete v Nových Hradech s hradem a zámkem, v rodišti Jana Žižky - Trocnově nebo v tvrzi Žumberk. Děti potěšíte návštěvou ZOO parku exotických zvířat v Dvorci u Borovan. Pokud si naplánujete výlet do Třeboně, můžete obdivovat zámek nebo si odpočinout v lázních Aurora. V létě se osvěžíte na přírodním koupališti v Borovanech.

Od konce března do začátku listopadu nabízíme ubytování v 4 chatkách. K dispozici jsou dva typy chatek, jedna menší s kapacitou 2 - 3 osoby a tři větší pro 4 - 6 osob.

 V malé přízemní chatce najdete manželskou postel a gauč, který je po rozložení vhodný pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti. Větší chatka se skládá z přízemí a podkroví. V podkroví najdete čtyři samostatná lůžka, další plnohodnotné dvoulůžko vznikne rozložením gauče v přízemí. V obou typech chat se nachází kuchyňský kout se sporákem (v malé chatce s dvouvařičem), ledničkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je v každé chatce vlastní koupelna s menší vanou a toaletou. Před každou chatkou najdete krytou terasu s posezením a ohniště.

V celém areálu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Na pozemku najdete uzamykatelný přístřešek, kde si bezpečně odložíte kola. Na pozemku je možné zaparkovat až 11 aut. Rádi Vás přivítáme v Chatách Pohoda.