8 útulných chat přímo pod Pustevnami

Chaty Trojanovice - nabízíme Vám výborné ubytování v 8 rekreačních chatách, které se nacházejí v chatové oblasti v Trojanovicích, v Beskydech. Jde o turisticky velmi vyhledávanou oblast pod Pustevnami. Chaty leží v jedinečném přírodním prostředí CHKO, v údolí u lesa, s výhledem na panorama Beskyd.

Zejména během léta si můžete pronajmout jednu z pěti chat s kapacitou 4 lůžka nebo jednu ze tří dřevěnic s kapacitou 6 lůžek. Chaty Trojanovice jsou vhodné pro rodinky s dětmi či páry.

Každá chata i dřevěnice je dispozičně řešena totožně. Každá se skládá z kuchyňky (el. vařič, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, jídelní sezení). Součástí je také obývací prostor s TV a pohovkou. V každé chatě je umístěna také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V 4-lůžkových chatách jsou v podkroví 2 ložnice. Jedna ložnice je s manželskou postelí, druhá se samostatnými lůžky. V 6-lůžkových dřevěnicích je v přízemí 2-lůžková ložnice s manželskou postelí, v empore ubytování jsou zbylé čtyři lůžka. V každé ubytovací jednotce je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Při každé chatě i dřevěnici je k dispozici terasa s posezením, zahradní krb, místo na uzamčení kol. Ve společných prostorách se děti zabaví na dětském hřišti. Vy můžete využívat ohniště, zahradní houpačku či gril. Víme Vám zapůjčit dětskou postýlku i židličku na krmení. Parkování je při každém objektu, v zimě je třeba použít sněhové řetězy.

Atrakce v okolí: Od nás máte výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku a houbaření. Pár metrů od ubytování je restaurace, bistro, sauna, masáže, solárium, bowling či vinný sklep. Do 300 m je největší horský lanový park - Tarzánie. 800 m od ubytování si zapůjčíte čtyřkolky. Koupat v aquaparku i ve vyhřívaném koupališti se dá ve Frenštátě pod Radhoštěm 4 km. V zimě si můžete dopřát lyžování ve střediscích Pustevny, Radhošť - Pod kaplí, Frenštát pod Radhoštěm, Opálená, Kocianka, Veřovice i Mečová.


Preferujeme: Rodiny s dětmi