Chalupa nedaleko Prahy!

Srdečně Vás vítáme v naší útulné chalupě Cherry Tree Cottage, která se nachází v obci Statenice ležící ve Středočeském kraji.

Během celého roku Vám nabízíme komfortní a výhodné ubytování s celkovou kapacitou 21 lůžek v těchto pokojích:
- dvoulůžkovém pokoji Cherry Garden Suite (manželské lůžko),
- dvoulůžkovém pokoji Balcony Bedroom (manželské lůžko),
- třílůžkovém pokoji Family Bedroom (manželské a samostatné lůžko),
- čtyřlůžkovém pokoji Master Bedroom (jedno manželské a dvě samostatná lůžka).

Cherry Garden Suite disponuje vlastním obývacím prostorem, ve kterém najdete pohodlnou pohovku a televizi se satelitním příjmem. Nasnadě je zde také kuchyň vybavená elektrickým vařičem (dvouplotýnkou), mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a jídelním posezením. V soukromé koupelně využijete sprchový kout a toaletu.

Ostatní pokoje sdílejí dvě společenské místnosti, kuchyň i sociální zařízení. První společenská místnost oplývá televizí se satelitním příjmem, gaučem a pohovkou. Obě soupravy jsou rozkládací, vyspí se na nich dohromady další čtyři osoby. Druhá společenská místnost je stejná, akorát bez televize. Sdílená kuchyně je plně vybavena elektrickou troubou, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem, kávovarem, myčkou nádobí a jídelním sezením. V přízemí jsme zajistili společnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V prvním patře využijete koupelnu s vanou, pračkou a toaletou. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Bazén na zahradě potěší hlavně v horkém počasí. Odpočinete si i na terase s venkovním posezením, krbem a grilem. V případě potřeby Vám zapůjčíme dětskou postýlku a židličku. Lyže a kola si odložíte v úschovně a auta zaparkujete přímo u objektu nebo v garáži.

Zajímavé společné chvíle strávíte i mimo chalupy. Projít se dá k Středočeskému muzeu a Zámku v Roztokách u Prahy, Hradu Okoř, navštívíte také ZOO Praha, Trojský zámek, Zoopark Zájezd, Katedrálu sv. Víta, Pražský hrad, Zlatou uličku, Planetárium Praha, Stroj času na Letní, Karlův most, Pražský orloj a mnohé jiné. Toulky historickými uličkami našeho hlavního města jsou také nezapomenutelné.

Věříme, že dovolenou strávenou u nás si užijete naplno a výborně si odpočinete! Už teď se těšíme na Vaši návštěvu v Cherry Tree Cottage!