Apartmánový dům na nejhezčím náměstí

Chornitzerův dům stojí na náměstí Zachariáše z Hradce ve městě Telč na Vysočině. Jedná se o nejkrásnější náměstí v Česku.

Turisticky oblíbené je město i díky zámku, který byl původně obranným hradem, dokud se v 16. století nezačal přestavovat a byl k němu přidán renesanční zámek. Mezi cenné historické památky patří i vstupy do města (Dolní a Horní brána) a podzemní prostory hradu i domů na náměstí. Nadšenci historie ocení také Muzeum techniky a Muzeum Vysočiny a za zmínku stojí i Hrad Roštejn. Sportovně založeným návštěvníkům doporučujeme Panský dvůr, centrum s lanovým parkem, lezeckou stěnou a dalšími atrakcemi. Ve městě a okolí najdete tenisové hřiště, ranč s možností vyjížďky na koni, golfové hřiště či půjčovnu loděk na Štěpničkově rybníku. V létě si užijete zábavu na koupališti s tobogány Dačice, zimní zábava na Vás čeká v lyžařských střediscích Čeřínek a Jalovec.

Zveme Vás strávit dovolenou v penzionu s kapacitou pro 15 osob. K dispozici jsou Vám tyto apartmány:
- Apartmán se sprchovým koutem - apartmán s 1 ložnicí, pro 2 - 4 osoby,
- Apartmán s vanou v ložnici - apartmán s 1 ložnicí, pro 2 - 3 osoby,
- Apartmán s klimatizací - apartmán s 1 ložnicí, pro 2 - 3 osoby,
- VIP apartmán s klimatizací - apartmán se dvěma ložnicemi, pro 4 - 5 osob.

Ve všech apartmánech jsou pro Vás připraveny manželské postele, v jedné ložnici VIP apartmánu naleznete dvě oddělená lůžka, jako přistýlku využijete rozkládací pohovky v obývacích místnostech. Každý apartmán disponuje obývacím pokojem a kompletně vybavenou kuchyní. K běžnému vybavení apartmánů patří televize se satelitním příjmem, trezor a minibar, v některých apartmánech navíc DVD přehrávač nebo domácí kino. Samozřejmostí v každém apartmánu je koupelna s toaletou a sprchovým koutem nebo vanou, v jednom apartmánu najdete navíc vanu v pokoji, apartmán se sprchovým koutem disponuje dvěma koupelnami. V celém objektu je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

Příjemné chvíle strávíte v gotickém sklepě při sklence kvalitního vína, další posezení je umístěno na zahradě. Snídaně se podává v našich nově zrekonstruovaných prostorech. Příjezd k penzionu je možný (vyložení zavazadel), avšak parkování je zajištěno na parkovišti vzdáleném asi 200 metrů (s naší kartou zdarma).

Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou a zároveň je pro Vás důležité Vaše soukromí, Chornitzerův dům je pro Vás tím pravým místem. Těšíme se na Vás!