Levné ubytování v centru Prahy

Club Hotel Praha ** je situován na ulici Ječná v centru Prahy. Odtud se pěšky snadno dostanete například ke Karlovu náměstí, k Vltavě i k Václavskému náměstí.

V hlavním městě si na své přijde úplně každý. Užijete si historii, kulturu i sport. Vydejte se poznávat památky do historického centra, navštivte Pražský hrad, Karlův most či Staroměstský orloj, vychutnejte si umění v některém z mnoha muzeí a galerií nebo se vyvezte na Petřín. S dětmi se zamiřte do Zoologické zahrady Trója či do Muzea lega. Vodní radovánky Vás čekají v Aquapalace Praha, Aquadream Barrandov i Aquacentru Letňany. Na lyžovačku Vás zvou lyžařské areály Chotouň a Šibeniční vrch.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování v dvouhvězdičkovém hotelu. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a sprchovým koutem,
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a vanou,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí, samostatným lůžkem a sprchovým koutem,
- jeden 4-lůžkový pokoj se dvěma manželskými postelemi a přistýlkou ​​na pohovce.

Hosté využívají tři společné toalety na chodbě, kromě hostů ubytovaných v 4-lůžkovém pokoji, který disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

V přízemí se nachází recepce, která je pro Vás otevřena nonstop. Najdete zde také salonek, kde se podává snídaně, která je zahrnuta v ceně. Během dne si můžete dopřát nápoje v baru, další občerstvení je pro Vás připraveno i v automatech (káva, nápoje). Za poplatek poskytujeme hostům službu praní a žehlení. Přímo ve dvoře hotelu jsou Vám k dispozici tři zpoplatněné parkovací místa hlídané kamerovým systémem, další parkování je možné na ulici (také může být zpoplatněno).

Užijte si atmosféru historického centra hlavního města. Rádi Vás přivítáme v Club Hotelu Praha **.