Na samotě u lesa, s bazénem, saunou...

Firemní akce, školení, narozeninové oslavy, sportovní soustředění, workshopy, semináře atd… PRONÁJEM CELÉHO PENZIONU - cena smluvní, dle poptávky: zprostředkování catteringu, společenská místnost max.50 osob, ubytovací kapacita vč. př 33 os


Na řece Vltavě, mezi Lipnem a Vyšším Brodem se nacházejí Loučovice. Na samotě této obce, na lesní mýtine (710 m n. m.) můžete trávit nerušenou dovolenou v našem moderně a stylově vybaveném Club Rezidence Pod Lučí.

Poznávejte kraj po cyklotrase, která navazuje na trasu kolem Lipenského jezera. Výborná je také turistika do přírodního parku Vyšebrodsko, k Medvědí hoře, Rašeliništi Kapličky i Uhlířskému vrchu. Koupání je možné v Lipenské přehradě i Aquaworlde Lipno. Spolu s dětmi se podíváte na svět z výšky ze stezky korunami stromů v Lipně. V zimě si zalyžujete na svazích těchto středisek: Skiareál Lipno, Skiareál Hochficht a Skiareál Sternstein.

Celoročně se můžete ubytovat v našem Club Rezidence Pod Lučí, jehož kapacita je přizpůsobena pro pobyt 40 osob. K dispozici máme těchto sedm apartmánů:
- Apartmány č. 1 a č. 3 pro 3 až 4 osoby - v každom manželská postel a dvě přistýlky na pohovce v obývacím pokoji,
- Apartmány č. 2 a č. 4 pro 4 až 6 osob - v každom manželská postel a jedno lůžko v ložnici + jedno lůžko a dvě přistýlky na pohovce v obývacím pokoji,
- Apartmány č. 5 a č. 7 pro 6 osob, kde je manželská postel v jedné ložnici, manželská postel v druhé ložnici a dvě přistýlky na gauči v obývacím pokoji,
- Apartmán č. 6 pro 8 osob se dvěma ložnicemi, kde je manželská postel a jedno lůžko + dvě přistýlky na pohovce v obývacím pokoji.

Apartmány jsou vybaveny komfortně - novým retro nábytkem. V každém se nachází LCD televizor a pohovka v obývacím pokoji. Jídla si připravíte v kuchyni s varnou čtyřplatničkovou deskou, el. troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem, rýchlovarnou konvicí a toustovačem. V apartmánech je také vlastní šatna a koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. V objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí si hezké chvíle užijete ve společenské místnosti s krbem, velkoplošnou televizí, CD/DVD přehrávačem, rádiem, herní konzolí PS4 a východem na terasu s posezením. Tato místnost slouží jako jídelna s možností objednání polopenze i na uspořádání oslav a školení - catering umíme zabezpečit. Rovněž je k dispozici bar, herna s hraním stolního tenisu, šipek a stolního fotbalu. Využívat můžete i infrasaunu, šatnu a místnost na uschování kol, lyží i s vysoušečem bot.

Venku si můžete zahrát mnohé hry na multifunkčním hřišti s umělým povrchem a osvětlením. Děti se na houpačce, skluzavce, lezecké stěně, trampolíně, v pískovišti i při hře ruských kuželek. Odpočinout si můžete ve venkovním krytém bazénu nebo při grilování i posezení u ohně. Objekt je střežen kamerovým systémem i alarmem. Parkování aut je přímo při ubytování. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry, Starší než 25 let, Starší než 35 let