Chalupa se zahradou nedaleko Prahy!

Zveme Vás do naší útulné chalupy Conifer Cottage, která se nachází v obci Statenice, přibližně 15 kilometrů od Prahy.

Celoročně Vám nabízíme komfortní ubytování s celkovou kapacitou až 27 lůžek. Vzácné společné chvíle strávíte v obývací místnosti s pohovkou (sloužící i jako přistýlka pro jednu osobu) a dvěma rozkládacími postelemi (také jako přistýlky pro dvě osoby). Nasnadě je také knihovna s knihami, společenské hry a východ na pěknou terasu, kde se nadýcháte čerstvého vzduchu a pokocháte se výhledem na okolí. Prostorná kuchyň je plně vybavena elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, keramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem, myčkou a velkým jídelním sezením.

Klidný spánek si dosytosti vychutnáte v těchto pokojích:
- třílůžkovém pokoji v suterénu s manželskou a samostatnou postelí,
- čtyřlůžkovém pokoji v suterénu se dvěma rozkládacími postelemi sloužícími jako přistýlky pro čtyři osoby, plus televizorem se satelitním příjmem,
- dvoulůžkovém pokoji v přízemí s manželskou postelí (rozložitelná do samostatných lůžek), rozkládací postelí sloužící jako přistýlka pro dvě osoby a klavírem,
- dvoulůžkovém pokoji v prvním patře s manželskou postelí a rozkládací postelí sloužící jako přistýlka pro dvě osoby,
- třílůžkovém pokoji v prvním patře s manželskou a samostatnou postelí, plus rozkládací postelí sloužící jako přistýlka pro dvě osoby,
- čtyřlůžkovém pokoji v prvním patře s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky.

K dispozici máte v objektu zařízené až tři koupelny, každá se nachází na jednom patře. V suterénu najdete koupelnu se sprchovým koutem, vanou a toaletou. V přízemí využijete koupelnu s vanou a pračkou, plus samostatnou toaletu. Poslední koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta jsou umístěny v prvním patře. Pro Váš dokonalý relax jsme v suterénu chalupy zpřístupnili i vířivku. Bezplatné WiFi připojení na internet je zajištěno ve všech prostorech.

V exteriéru si posedíte na terase s venkovním posezením, pomocí grilu a venkovního krbu ugrilujete lahodné masíčko nebo zeleninku. Zapůjčit Vám můžeme i kola. Lyžaři a cyklisté si své sportovní potřeby odloží v garáži, kde si také můžete zaparkovat své vozidlo. Další místa k parkování máte zajištěny na našem oploceném pozemku, jakož i před ubytováním.

Výborná pozice chalupy Vás v letních i zimních měsících vyžene na toulky po okolí. Podíváte se na Zámek Roztoky u Prahy, ZOO Praha, Hrad Okoř, Trojský zámek či Muzeum a archiv populární hudby. Pražský hrad, Zlatou uličku, Planetárium Praha, Stroj času na Letní, Zrcadlové bludiště na Petříně, Karlův most a Pražský orloj také určitě nevynechejte! V horkých měsících máte možnost zchladit se na koupališti Divoká Šárka, ve Vodní nádrži Džbán, Motolském rybníku a Koupališti Stírka.

Věříme, že dovolená strávená v Conifer Cottage se Vám bude skutečně líbit, příjemně si odpočinete, pobavíte se a rádi se k nám opět vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!