Chata s velkou kapacitou, v přírode!

Dědova chata se nachází u obce Čenkovice, v Pardubickém kraji. Poloha chaty v blízkosti pohoří Orlické hory a Králický Sněžník zláká zejména nadšených turistů.

Okolí chaty nabízí jako příjemné procházky a náročnější túry tak i cyklostezky, takže na své si přijde určitě každý. Vydat se můžete například k rozhlednám Na Křížovej hoře nebo na Suchém vrchu. Nejbližší koupaliště najdete v Jablonné nad Orlicí nebo v Králíkách. Vykoupat se můžete i v Přehradě Pastviny a o vodní radovánky se celoročně postará krytý bazén s tobogány, vířivkou a saunou v České Třebové. Za sněhem si vyrazte do lyžařských středisek Červená Voda - Buková Hora, Ovaz Výprachtice nebo Čenkovice.

Celoročně je pro Vás k dispozici chata s kapacitou pro 39 až 41 hostů, která je vhodná zejména pro velké skupiny nebo třeba i dětské tábory. Zimní sezóně se pronajímá pouze 7 pokojů s celkovou kapacitou pro 39 hostů a jen pro jednu skupinu. V letní sezóně je možné ubytování několika samostatných skupin s minimální kapacitou 5 hostů.

Pro hosty jsou připraveny tyto pokoje:
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky (1A),
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem (1B),
- dva 5-lůžkové pokoje, každý s manželskou postelí, palandou a samostatným lůžkem (1B a 2B),
- jeden 6-lůžkový pokoj se dvěma palandami a dvěma samostatnými lůžky (3A),
- jeden 6-lůžkový pokoj se šesti samostatnými lůžky (3B),
- dva 7-lůžkové pokoje, každý se třemi palandami a jedním samostatným lůžkem (4A a 4B).

V každém pokoji se nachází pracovní stůl, židle a úložné prostory. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V chatě jsou k dispozici dvě společenské místnosti, jedna s krbem a druhá s televizí se satelitním příjmem. Tyto místnosti jsou vybaveny několika stoly a židlemi odpovídajícími kapacitě chaty. Rovněž kuchyně je vybavena tak, aby uspokojila potřeby velkých skupin. Poslouží Vám zde elektrický i plynový sporák (celkem 10 plotének), dvě elektrické trouby a rychlovarné konvice. Ke kuchyni náleží sklad potravin s ledničkou a mrazákem. Hosté mohou využívat dvě koupelny se sprchovým koutem a umyvadlem a čtyři samostatné toalety. Po dohodě je možné za příplatek objednat dovoz polopenze nebo plné penze.

Na zahradě chaty si můžete posedět u ohniště. Děti se potěší dětskému hřišti s houpačkou, skluzavkou, trampolínou a pískovištěm. Pokud přijíždíte na chatu za cyklistikou nebo na lyžovačku, sportovní vybavení uschováte ve vyhrazeném prostoru. U chaty je možnost parkování až pro 8 aut. Těšíme se na Vás na Dědově chatě!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata, Kuřáky