Loading

Chaty a chalupy v Deštném v Orlických horách

(8 objektů + 15 objektů v okolí 25 km)

Rekreační Chalupa U Supa

Deštné v Orlických horách, mimo obce / města, u lesa / na okraji lesa
Ideální pro skupiny, blízko vleku

Chata Na Dříši

Deštné v Orlických horách, v rekreační oblasti, u lesa / na...
Chata se saunou v Orlických horách

Chata Rozárka

Deštné v Orlických horách, mimo obce / města, u lesa / na okraji lesa
Kouzelá chata u potoku v lese

Penzion Na Staré cestě

Deštné v Orlických horách, v rekreační oblasti, u vody
Skvělé ubytování v Orlických horách!

Chata Wellneska

Deštné v Orlických horách, na okraji obce / města, v lese
Wellness chata pro rodinnou dovolenou

Domeček

Deštné v Orlických horách, v obci / ve městě
Domeček až pro 8 osob v Orlických horách

Chalupa Terasa

Deštné v Orlických horách, v obci / ve městě, na horách
krásná, jen 250 m od lanovky a sjezdovek

Chata Kunc

Deštné v Orlických horách, mimo obce / města, u lesa / na ok...
LASTMINUTE - 27.6. - 4.7.2020

Chata U Studánky

Sedloňov (Deštné v Orlických horách 3,4 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa...
Kouzelná chata se saunou a vířivkou

Ubytování BRLOH Sedloňov

Sedloňov (Deštné v Orlických horách 4,6 km vzdušně), v obci / ve městě, u potoka
Sportovní chata hned u lyžařského vleku
1 - 23 / 23

Chaty a chalupy Deštné v Orlických horách

Chaty a chalupy Deštné v Orlických horách 1

Komorní, ale i společenské prázdniny v Deštném v Orlických horách

Alespoň jednou za čas je vhodné vyjet si s rodinou, či s přáteli na dovolenou na hory. Není ale nutné čekat na to, až na nich napadne několik desítek centimetrů sněhu.

Spoustu aktivit jde na horách provozovat i v průběhu teplých letních měsíců, během kterých se můžete lépe seznámit s místní faunou a flórou. Ať už máte za sebou pár horských túr, nebo se na svou první teprve chystáte, zkuste svou pozornost zaměřit na oblast Orlických hor.

Pravda, nejsou sice tak rozsáhlé, jako třeba Krkonoše, Krušné hory nebo Šumava, ale zato Vám na tomto omezeném prostoru nabídnou větší koncentraci památek. Proto si můžete v klidu pronajmout levnou horskou chatu nebo chalupu a rázem získáte skvělý přístup na ta nejzajímavější místa v blízkém okolí.

Levné chaty na horách = pohádkový zážitek, který za to stojí

Pronájem chalup, ale i chat v Deštném v Orlických horách má mnoho atraktivních výhod. V první řadě máte celý objekt jen a pouze pro sebe. To znamená, že máte volné pole působnosti při plánování velkých akcí, mezi které se řadí oslavy narozenin, ale i běžné kamarádské večírky.

Pokud jste rodina s dětmi a potřebujete, aby je nikdo nerušil v pozdních nočních hodinách, nemusíte řešit hluk, který by se k Vám za normálních okolností linul z okolních pokojů. Dalším benefitem pronájmu chalup a chat na horách je jejich nízká cena, díky které si do nich mohou dovolit jet i studenti a hodně mladé páry. V neposlední řadě si můžete vybírat i konkrétní vzhled chaty.

Chaty a chalupy Deštné v Orlických horách 2

V Deštném v Orlických horách si pronajmete chaty a chalupy u vleku nebo u lyžařského střediska, lesní chaty na samotě, romantické sruby, dřevěnice nebo roubenky. Fantazii a vkusu se zde meze rozhodně nekladou. Pozadu ale nezůstává ani samotné vybavení domů.

Chaty a chalupy mají dobře zařízené kuchyně, ve kterých si uvaříte stejná jídla, na jaká jste zvyklí z domova. Do společenského prostoru patří obývací pokoj s pohovkou, televizí a krbem a jídelna.

Některé větší objekty mají i hernu se šipkami, kulečníkem nebo stolním fotbalem. Aby mohla být v chatách a chalupách i větší společnost, bývá v nich několik oddělených ložnic s vlastním sociálním zařízením. Ve volném čase pak můžete vyzkoušet zabudovanou saunu, rustikální koupací káď nebo třeba koupání ve venkovním bazénu. Jistě Vás potěší, že řada zařízení má i bezbariérový přístup a je vhodná pro prázdniny s domácím zvířetem.

Deštné v Orlických horách a výlety

V Deštném v Orlických horách Vám a Vaší rodině nuda za žádných okolností nehrozí. V centru obce objevíte Kačenčinu zahrádku, nebo památnou břízu v Jedlové. Zaujmout by Vás mohlo i Muzeum turistiky, zimních sportů a řemesel, které Vás seznámí se zdejšími tradicemi a kulturou. V případě, že si chcete udělat klidnější procházku po okolí, zamiřte ke křížové cestě nebo do přírodní rezervace Jelení lázeň.

Krásné výhledy do okolní krajiny se Vám otevřou při výšlapu na vyhlídku na Špičáku poblíž Šedivin. Velmi netradiční je i Ateliér zvonaře a hrnčířky, ve kterém kromě odborného výkladu získáte šanci pomalovat si keramiku podle svého gusta. Kdo holduje sportu, ten by neměl minout lanový park. V jednom z nich je dokonce i adventure golf, u kterého se pobaví jak malí, tak dospělí. V tomto větším parku je také workoutové hřiště, fotbal golf a v neposlední řadě také možnost projet se na terénní čtyřkolce. V zimě si běžte zalyžovat do Skicentra Deštné v Orlických horách nebo k lyžařskému vleku Na Špičáku.

Chaty a chalupy Deštné v Orlických horách 3

Najděte svou ideální chatu, nebo chalupu v Deštném co nejsnáze

Odsouváte plánování rodinné, nebo partnerské dovolené kvůli tomu, že se Vám nechce trávit dlouhé hodiny hledáním nejlepší a zároveň levné chaty, nebo chalupy? S námi se nemusíte bát. Vezměte si na pomoc našeho online vyhledávacího agenta a svůj prázdninový pobyt v Deštném v Orlických horách můžete mít objednaný dříve, než stačíte dopéct nedělní bábovku.

Vyhledávací agent je schopný během okamžiku vyfiltrovat ubytování podle Vámi zadaných parametrů, tak, aby výsledky plně odpovídaly Vašim představám. V katalogu máme chaty a chalupy s venkovním bazénem, větším počtem ložnic a koupelen, nebo takové, které jsou v těsném sousedství lyžařského střediska.

Pro jednodušší orientaci ve filtru objevíte i vyhledávání kapacit, které Vás ubytují s domácím zvířetem, nebo jsou volné na Vánoce, Velikonoce či Silvestra. Lidé v posledních několika letech vyžadují i levný pronájem chat a chalup na horách, které jsou vybavené pro dlouhodobý nájem. Když tohle všechno víte, neexistuje důvod, kvůli kterému byste měli svou dovolenou v Deštném v Orlických horách déle odsouvat. Věříme, že z této neokoukané varianty budete všichni maximálně nadšení. Tak si ji přijeďte vyzkoušet co nejdříve.

Názory a doporučení

Pavla Strnadová (ubytovatel) 22.6.2020
Deštné v Orlických horách patří mezi vyhledávané sportovní středisko Orlických hor. V létě je kromě pěší turistiky možné navštívit lanový park s půjčovnou čtyřkolek, koloběžek, horských kol, v zimním období jsou zde udržovány jak sjezdové tak i běžkařské trati. V srpnu zde probíhá tradiční Tavba skla dřevem.
Vlastislav Kunc (ubytovatel) 21.6.2020
Deštné v Orl. horách je středisko zimních sportů se sedačkovými lanovkami a mnoha kilometry upravených lyžařských tratí. K relaxaci můžete využít velké množství cyklistických a turistických tras nebo se kochat krásným výhledem na vrcholky hor. Ideální místo pro sbírání hub a borůvek přímo v okolí chalupy.
Ing.Jiří Drlík,MBA (skupina - návštěvník) 28.2.2020
Malebné údolí.
Jaromír Krůta (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 11.2.2020
V obci je výborná možnost nákupu všech potravin
Jana Bajabulová (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 13.1.2020
nemám co napsat
Vlasta Králová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 20.3.2019
Služby celkem uspokojivé, ale kulturní vyžití po lyžování chybí. Pouze několik hospod . Slušně vybavené půjčovny lyží, čtyřkolek a ostatních věcí pro zimní sporty.