Kompletně vybavený domek u rybníka!

Zveme Vás do Domku u rybníka, který je situován v klidném prostředí, blízko obce Bezděz, v okrese Česká Lípa Libereckého kraje.

Pokud se zajímáte o to, co všechno můžete zažít v okolí našeho ubytování, doporučujeme Vám turistiku na hrad Bezděz, vzdálený od domku cca 2 kilometry. Během horkých dnů se ochladíte v Máchově jezeře nebo na koupališti v Bělé pod Bezdězem. V blízkosti se Vám nabízejí možnosti cykloturistiky, rybolovu i houbaření. Pokud upřednostňujete zimní sporty, nejblíže to máte do Skiareálu Ještěd nedaleko Liberce.

Bezbariérový domek je Vám k dispozici během celého roku a nabízí Vám útulné ubytování s celkovou kapacitou pro 5 osob.

Váš volný čas můžete trávit v obýváku, kde Vám příjemné chvíle dotvoří dřevo praskající v krbu. Můžete si zde také podívat na dobrý program v televizoru nebo si odpočinout na roztahovací pohovce, která Vám také poslouží jako přistýlka pro dvě osoby. Pro přípravu Vašich jídel využijete zařízení kuchyně se sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazničkou i pračkou.

V domku se také nachází ložnice s manželskou postelí, samostatným lůžkem a také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Příjemné chvíle s rodinkou či přáteli strávíte i na zastřešené terase při ubytování, kde si můžete posedět na zahradním posezení a ugrilovat dobroty na grilu. Milovníci vína ocení vinný sklípek, kde Vám rádi zajistíme ochutnávku vína. Auta zaparkujete u domku a kola si odložíte přímo v prostorách domku nebo v naší stodole. Těšíme se na setkání s Vámi!