Komfortný apartmán v centru města

Dům Hradební Telč, jak název napovídá, se nachází na Hradební ulici ve městě Telč, v blízkosti historického centra a náměstí Zachariáše z Hradce, nejkrásnějšího náměstí v Česku.

Dominantou města je zámek, původně obranný hrad, na kterém se natáčelo hned několik pohádek. K historickým zajímavostem patří bez pochyb i Horní a Dolní brána a podzemí města. Pokud to stále není pro Vás dost historie, zajděte i na hrad Roštejn a do Muzea techniky či Muzea Vysočiny. Pokud jste spíše zaměřeni na sport, zajděte si do Panského dvora, kde na Vás čeká lanový park, lezecká stěna a další atrakce. Z dalších sportů najdete ve městě tenisové kurty, golfové hřiště, loďky na Štěpnickém rybníku nebo si můžete vyjít na procházku na koni. V teplých měsících vyrazíte na koupaliště Dačice a v zimě si zase užijete zábavu v ski areálech Jalovec či Šacberk.

Celoročně nabízíme ubytování v domě, který je vhodný pro 8 - 10 hostů. Dům je ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi nebo menší skupinky přátel.

V přízemí domu se nachází obývací prostor s televizí, jídelním stolem a poličkou plnou knih. K vybavení patří také manželská postel, která se používá podle potřeby jako sedačka nebo postel. Vlastní jídla si připravíte v kompletně vybavené kuchyni, kde využijete sporák s keramickou varnou deskou a elektrickou troubou, lednici s mrazákem, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici i myčku a najdete tu další jídelní stůl. Rovněž na přízemí je umístěna i koupelna se sprchovým koutem a pračkou a samostatná toaleta. Relaxovat můžete v místnosti se saunou a vířivkou, vedle koupelny.

V patře si vyberete jednu ze dvou 4-lůžkových ložnic, každá je vybavena manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, jedna z nich navíc i s dětskou postýlkou. V patře Vám poslouží také další samostatná toaleta. Součástí patra je i prosklená lodžie s výhledem na rybník. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi i kabelové připojení na internet.

U domu si můžete posedět na terase s grilem. Parkování je možné na veřejném parkovišti nedaleko objektu, kde s naší kartou můžete parkovat se slevou, parkoviště je během dne pod dohledem. Rádi Vám poskytneme příjemné prostředí k odpočinku během Vaší dovolené. Těšíme se na Vaši návštěvu v Domě Hradební Telč.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata