Krásný nový apartmán na Šumavě Nova Pec

Lyžaři 30 % Last Minute sleva

Dům U Jezera je situován v jihočeské obci Nová Pec, která je oblíbenou rekreační oblastí. Nachází se v CHKO Šumava a na horním konci Lipenské přehrady, která je největší přehradní nádrží v ČR.

Během celého roku Vás rádi ubytujeme v našem Domě U Jezera, který disponuje kapacitou 14 osob. Ubytovat se můžete v těchto apartmánech:
- Apartmánu Deluxe pro 3 osoby s manželskou postelí, pevným lůžkem a balkonem,
- Apartmánu Comfort pro 4 osoby s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 2 osoby,
- Apartmánu Deluxe pro 4 osoby se dvěma manželskými postelemi.

V každém apartmánu se komfortně vyspíte nebo se podíváte na program v LCD televizi. Nechybí ani kuchyň, která je plnohodnotně vybavena vším, co potřebujete pro přípravu oblíbených jídel. Obsahuje keramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku, kávovar a nechybí zde jídelní posezení. Samozřejmostí je vždy koupelna se sprchovým koutem, toaletou, ručníky, pračkou a sušákem na prádlo.

Bezplatné WiFi připojení na internet je Vám k dispozici v celém objektu. Pokud si k nám přivezete kola či lyže, bezpečné si je uschováte v uzamykatelné místnosti, která je společná pro celý apartmánový dům. S parkováním si nedělejte starosti, u objektu se pro Vaše auto vždy najde prostor.

Nová Pec je ideálním místním pro strávení Vašich zasloužených chvil volna. Nejen, že budete nadšeni z okolní přírody, čeká tu na Vás mnoho zajímavých míst, které stojí za to navštívit. Pěkným zážitkem bude výlet na Schwarzenberský plavební kanál, Třístoličník nebo Medvědí stezka. Malebné výhledy se Vám naskytnou z rozhledny Soumarské rašeliniště nebo z rozhledny Libín. Vaše dětičky nezapomeňte vzít do minizoo Černá v Pošumaví a pokud jste milovníky adrenalinu, neměli byste vynechat lanové centrum Adventure Park nebo Lanový park Libín. V horkých dnech se zchladíte na koupališti Hulák. V zimě si zasportujete v několika blízkých lyžařských střediscích, jako je například Ski areál České Žleby, SKI Libín, Skipark Frymburk, Skiareál Strážný a Kubova Huť.

Dům U Jezera je skvělou volbou, pokud hledáte klidné a komfortní místo pro strávení Vaší dovolené v kterémkoliv ročním období. Těšíme se na Vaši návštěvu!