Ideální pro rodinky s dětmi-skvělý pobyt

Moderní, stylová chalupa vhodná pro každého hosta - taková je Elsa chalupa, která se nachází v podhůří Orlických hor, v obci Kunvald. Díky své poloze je naše chalupa ideálním místem pro podnikání více túr či aktivit.

Orlické hory nabízejí nespočet cyklistických tras a turistických chodníčků. V zimním období si tu zas na své přijdou běžkaři. Horké letní paprsky Vás donutí ke zchlazení se v našem bazénu. Spolu s dětmi doporučujeme návštěvu Sýpky - Muzea Orlických hor, Železničního muzea i Zámek Rokytnice v Orlických horách. Kromě běžkování si zalyžujete i na svazích lyžařského střediska Ski Areal Nella v Bartošovice.

Celoročně Vám nabízíme k pronájmu Elsa chalupu, která je kapacitně uzpůsobena pro 10 osob. Přízemí našeho příjemného ubytování tvoří společenská místnost s televizorem na anténu, CD/DVD přehrávačem a gaučovým sezením. Určitě nevynechejte možnost zatopit si zde také v krbu. Zasytit se můžete v naší nadstandardně vybavené kuchyni, kterou ocení každý milovník chutného jídla. Využívat můžete koupelnu s vanou, pračkou a toaletou.

Spánek jsme zajistili ve třech ložnicích. V přízemní části je umístěna jedna 2-lůžková s manželskou postelí, v podkroví jsou další dvě 4-lůžkové s televizorem, manželskou postelí, samostatným lůžkem a výsuvným lůžkem. V celém objektu jsme zabězpečili bezplatné WiFi připojení na internet.

Rozlehlý pozemek zaručuje klid, soukromí a zároveň i pohyb pro děti či domácí mazlíčky. Na teráske si vychutnáte výbornou kávičku, odpočinete si na venkovním posezení. Můžete také používat plynový gril, ohniště, koloběžky a bazén. Děti se zahrají na houpačce, trampolíně nebo s hračkami. Zaparkovat auta lze přímo u chalupy. Váháte? Přijďte a prožijete krásný čas u nás. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Partie mladých lidí