Hotel blízko centra s krásnou zahradou

Hledáte příjemné a pěkné ubytování ve známém lázeňském městě? Jste na správném místě. Vítejte v Eurohoteli. Nachází se na okraji města Karlovy Vary - v části Drahotice. Skvělá lokalita nedaleko centra města a hlavní silnice na Prahu, zda všech oblíbených aktivit a atrakcí Vám zpříjemní a usnadní Vaši dovolenou. Zrekonstruovaný hotel nabízí vlastní krásnou zahradu i hlídané parkoviště. Rádi přivítáme obchodní cestující, skupiny, rodiny s dětmi, motorkáře i zamilované páry.

V Eurohoteli se ubytujete celoročně s maximální kapacitou 75 lůžek. Vybrat si můžete z těchto ubytovacích jednotek:
- dvou 1-lůžkových pokojů se samostatným lůžkem,
- dvaceti 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí nebo samostatnými lůžky,
- šesti 3-lůžkových pokojů s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jednoho Apartmánu pro 3 osoby s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jednoho 4-lůžkovémho pokoje se samostatnými lůžky,
- dvou Apartmánů pro 4 osoby s manželskou postelí a samostatnými lůžky.

Všechny ubytovací jednotky nabízejí příjemný interiér s vybavením, které zaručeně zpříjemní Váš pobyt u nás. Využijte plný minibar, trezor, nebo televizi se satelitním příjmem. V případě, že jste na pracovní cestě, svou práci vyřídíte zpoza pěkného pracovního stolu. Každá ubytovací jednotka má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, fénem a toaletou.

Apartmány navíc poskytují obývací prostor s pohovkou a další televizi se satelitním příjmem. Součástí tohoto prostoru je i kuchyňský kout, ve kterém si vykouzlíte oblíbená jídla díky elektrickému vařiči, mikrovlnné troubě, rychlovarné konvici a lednici. Vychutnáte si ho příjemně v kruhu svých nejbližších za jídelním stolem.

V prostorách hotelu si vychutnáte bohaté snídani (v ceně ubytování) formou švédských stolů v pěkné jídelně. V hotelu máte i možnost využití služby praní. V případě potřeby Vám zapůjčíme dětskou postýlku a dětskou jídelní židli. Sportovci si své vybavení uloží v úschovně. K dispozici Vám během celého pobytu budou naši skvělí recepční. V celém objektu využijete bezplatné WiFi připojení na internet.

Exteriér hotelu Vám umožní relax a příjemné posezení na krásné terase u vchodu. Užijte si ranní kávičku právě zde a načerpejte síly do nového dne s pěkným výhledem do zelené zahrady s květinami. Vaše auta si zaparkujete bezpečně na hlídaném oploceném parkovišti přímo na pozemku objektu.

Co Vám nabízí okolí? Užijte si množství cyklistických stezek i turistických tras, po kterých se můžete vydat poznávat krásy tohoto kraje. Vyberte se na Svatošské skály či Andělskou horu. Turisté a milovníci historie rádi navštíví Hrad Loket nebo Hauenštejn. Adrenalin vyplavíte vyhlídkovým letem a relax naopak zažijete v Lázních Karlovy Vary. Chcete potěšit Vaše děti, udělejte si výlet do motýlího domu. Případně jejich vezměte na Koupaliště Sokolov, Koupaliště Michal nebo na Přehradu Stanovice. V zimě si zalyžujete v Skiareálu Plešivec, Velflink Pernink nebo Skiareálu Náprava.

Navštivte nás a zažije díky Eurohotelu tu nejlepší dovolenou. Těšíme se na Vaši návštěvu!