Kemp pro rodiny s dětmi v Podkrkonoší

Family Bungalows & Camp leží v blízkosti Letiště Vrchlabí, mezi městem Vrchlabí a obcí Lánov, pod kterou tato lokalita spadá. Tato obec v Podkrkonoší je jen 5 km vzdálená od lyžařského střediska Dolní Dvůr v Krkonoších.

Blízký národní park Vám poskytne mnohé možnosti cílů, které si můžete vytyčit, ať už hledáte kratší nenáročnou túru nebo jste si na turistiku vyhradili celý den. Příjemný výlet s rodinou si uděláte i do Vrchlabí, kde můžete navštívit zámek, nebo do ZOO Dvůr Králové. V letním období najdete osvěžení kromě bazénu v kempu i při přehradách Labská či Les Království nebo na koupalištích Kačák a Mříčná. Aquacentrum Janské Lázně posytuje zábavu i relax. V zimě doporučujeme vyrazit do lyžařských středisek Family Skiareál Dolní Dvůr nebo Černá Hora - Černý Důl.

Celoročně nabízíme ubytování v bungalovech a mobilních domech v kempu. Každý objekt je určen pro 5 až 6 osob. K dispozici je Vám:
- Rodinný bungalow - se dvěma ložnicemi (manželská postel / patrová postel + přistýlka na gauči v obývací místnosti),
- Mobilní dům - se dvěma ložnicemi (manželská postel / palanda a samostatné lůžko,
- Bungalov se dvěma ložnicemi (manželská postel / tři samostatná lůžka),
- Bungalov se třemi ložnicemi (manželská postel / manželská postel / dvě samostatná lůžka),
- Dům s 3 ložnicemi (každá se dvěma samostatnými lůžky a vlastní koupelnou).

Součástí každého objektu je obývací místnost s gaučovým sezením a televizí se satelitním příjmem, v některých objektech také s krbovými kamny. Kuchyně nebo kuchyňské kouty jsou kompletně vybaveny pro přípravu vlastních jídel, k dispozici je Vám indukční varná deska, elektrická a mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem a rychlovarná konvice. Některé ubytovací jednotky disponují také jídelnou. V každém objektu najdete koupelnu se sprchovým koutem, někde je součástí koupelny toaleta, jinde je toaleta samostatná. V domě se třemi ložnicemi disponuje každá ložnice vlastní koupelnou. Pro děti Vám poskytneme dětskou postýlku.

Bezplatný WiFi internet je zajištěn v celém areálu. V hlavní budově najdete společenskou místnost s kulečníkem, stolním fotbalem, air hockey, Xboxem a mnohými společenskými hrami či hračkami pro děti. Restaurace je pro Vás otevřena během celého dne, můžete si z našeho jídelníčku vybrat obědy a večeře, snídaně je možné připravit dle dohody. K restauraci náleží také prostorná terasa s pergolou.

Náš kemp nabízí mnohé možnosti aktivního vyžití, na multifunkčním hřišti si zahrajete tenis, volejbal či basketbal, v restauraci najdete bowlingovou dráhu, během léta oceníte bazén (6 x 9 m). Děti se vyřádí na hřišti s prolézačkami, houpačkou či skluzavkou nebo v dětském bazénu. V hlavní budově se nachází úschovna kol. U každého ubytovacího objektu je možné zaparkovat 1 až 2 auta.

V areálu kempu můžete také zaparkovat Váš karavan (přípojka na vodu a elektřinu) nebo si postavit stan. Těšíme se na Vaši návštěvu v Family Bungalows & Camp.