Rodinná idylka s bazénem na venkově

Toužíte po dovolené v přírodě, na níž si vyzkoušíte pravý farmářský život na vlastní kůži? Pak neváhejte s rezervací ubytování na naší Farmě Ztracenka, nacházející se ve vesničce Mrač, přibližně 40 km od Prahy.

Celoročně Vás rádi přivítáme v našich pěti pokojích s celkovou kapacitou až pro 25 osob. Vybrat si můžete ze dvou typů pokojů:
- tři 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a palandou,
- dva rodinné pokoje, každý se dvěma ložnicemi a manželskými postelemi. Jedna navíc disponuje přistýlkou ​​v podobě rozkládacího křesla.

V každé ubytovací jednotce se nachází televize se satelitním příjmem. Všechny typy pokojů disponují vlastní kuchyňkou, vybavenou rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a ledničkou. Ke každé z nich patří koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pro všechny hosty je v přízemí k dispozici společenská místnost s posezením, krbem, televizí, CD přehrávačem a rádiem. Pokud nás navštívíte s dětmi, rádi Vám za poplatek zapůjčíme dětskou postýlku. Bezplatné WiFi připojení v celém objektu je samozřejmostí.

Se snídaní si nemusíte dělat starosti, rádi Vám je připravíme zdarma. V exteriéru na Vás čeká příjemné venkovní posezení u ohniště. Na grilu si připravíte chutná jídla, zatímco se vaše děti vyřádí na pískovišti, houpačce, skluzavce či trampolíně. V horkých dnech se osvěžíte ve velkém bazénu a pokud budete mít chuť trochu se rozhýbat, rádi Vám zapůjčíme kola. V případě, že přijdete s vlastními, bez obav si je uchováte v uzamykatelné místnosti na zahradě. V zimě tato místnost slouží jako lyžárna. U objektu je dostatečný prostor pro zaparkování až 10 aut.

Farma Ztracenka je ideálním místem pro odpočinek nejen pro milovníky zvířat. Kromě toho, že se u nás potěšíte několika domácím zvířatům, vyzkoušíte si i mnoho hospodářských činností od sušení sena po vaření marmelády. Farma se nachází na úžasném místě, jehož okolí určitě stojí za to probádat. Takovým místem je například zřícenina hradu Zlenice, zámek Konopiště, hvězdárna Ondřejov nebo klášter Sázava. Ani v zimě se nebudete nudit, nejblíže si zasportujete v lyžařském areálu Šibeniční vrch a Ski areálu Chotouň.

Idylická rodinná dovolená na venkově? U nás jste na správném místě! Těšíme se na Vaši návštěvu.