Hotel u lesa a řeky, nedaleko centra

Garni Hotel Žižkovy lázně leží na břehu řeky Lužnice ve městě Tábor, v části Čelkovice. Toto město v Jihočeském kraji Vám má co nabídnout, ať už se sem chystáte na pracovní cestu, víkendový pobyt nebo delší dovolenou. Z hotelu se klidnou chůzí dostanete do centra za 10 minut.

Ve městě i okolí najdete několik míst, které Vás seznámí s historií. S městem je spjata historie husitského hnutí, které Vám přiblíží Husitské muzeum a k významným místům patří i zřícenina gotického hradu Kozí Hrádek, spojená se životem majsta Jana Husa. Určitě nevynechejte ani návštěvu podzemí města, Benešovy vily v Sezimově Ústí, zámku Červená Lhota či hradů Choustník, Šelmberk a Dobronice u Bechyně. Příjemným výletem pro rodiny s dětmi je Zoologická zahrada Větrovy u Tábora nebo Chýnovské jeskyně. Přímo ve městě si užijete různé sporty, od bruslení na zimním stadionu přes tenis a bowling až po golf či jízdu na koni. V letním období se zabavíte v Aquaparku Tábor. O zimní zábavu se postarají lyžařská střediska Areál Monínec a Ski Kvasejovice.

Během celého roku nabízíme ubytování v hotelu s celkovou kapacitou pro 45 hostů. Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- pěti 2-lůžkových pokojích,
- pěti 2-lůžkových pokojích s přistýlkou,
- jednom 3-lůžkovém rodinném pokoji se dvěma ložnicemi,
- jednom 4-lůžkovém mezonetovém apartmánu,
- jednom 5-lůžkovém mezonetovém apartmánu s přistýlkou,
- jednom 6-lůžkovém mezonetovém apartmánu s přistýlkou.

Všechny pokoje jsou kromě lůžek a úložných prostorů vybaveny i televizí, ledničkou, pracovním stolem a trezorem. Na pokojích s přistýlkou ​​je umístěno jedno standardní lůžko navíc. Pro Vaše ratolesti Vám dle potřeby připravíme dětskou postýlku. Ve všech pokojích se nachází vlastní koupelna s vanou, toaletou a fénem. Některé z pokojů poskytují výhled na řeku. V celém objektu je zajištěno WiFi připojení na internet.

Během dne je Vám k službám recepce. Součástí hotelu je i restaurace, k pobytu nabízíme možnost přiobjednat si snídaně, v období od května do listopadu je restaurace během víkendu otevřená celodenně. Také je možná organizace oslav, svateb, školení či konferencí, na které Vám poslouží zimní zahrada (pro 25 osob) nebo salonek (pro 80 osob). Během dne je otevřen také bar, kde si dáte nápoje nebo malé dezerty.

Pokud hledáte zábavu, zahrajete si přímo v hotelu kulečník, pokud Vás naopak láká odpočinek, finská sauna bude pro Vás to pravé. Děti se zabaví na pískovišti a na houpačce, zatímco Vy si posedíte na terase nebo budete grilovat. Na výlet do okolí Vám zapůjčíme kola. Pokud máte vlastní kola, oceníte vyhrazený prostor na jejich úschovu. Přímo u hotelu najdete 15 parkovacích míst.

Těšíme se na Vaši návštěvu v Garni Hotelu Žižkovy lázně!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí)