Ráj nejen pro golfisty, ráj pro každého

Přetavit myšlenku spojení hry golfu spolu s výborným ubytováním a kvalitními gastronomickými službami - přesně to je to, co charakterizuje náš Golf Hotel Austerlitz ***. Hotel se nachází přímo na hřišti Austerlitz v Slavkově u Brna, v Jihomoravském kraji.

Celoročně přístupný Golf Hotel Austerlitz *** je kapacitně připraven pro 66 osob. Komfortně se ubytovat můžete v těchto ubytovacích jednotkách, které jsou umístěny v ,,bungalovech":
- třiceti 2-lůžkových pokojích s balkonem, přičemž každý tvoří dvojlůžko, televizor se satelitním příjmem, pracovní stolek a koupelna se sprchovým koutem.
- tří 2-lůžkových apartmánech s balkonem, jejichž součástí je pokaždé manželská postel a pracovní stolek v ložnici, obývací místnost s televizí se satelitním příjmem a pohovkou. Nechybí ani kuchyňský koutek a koupelna s vanou, bidetem a toaletou.

Ubytování je útulné a nabízí prostor pro trávení pěkných chvil. Na recepci Vás přivítá náš personál a předá klíčky od ubytování. Určitě Vás doporučíme do naší restaurace s kvalitní stravou. V rámci ubytování si můžete uspořádat školení, seminář i oslavu (u nás je konferenční místnost s možností zapůjčení techniky, salónek s televizorem a venkovní prostory se sezením). Myslíme i na děti - kromě pískoviště, skákacího hradu a vnějších aktivit se mohou bavit v dětském hřišti Vlnka se skluzavkami, míčky, opičí dráhou a sekcí i pro batolata. Náš hotel je baby friendly - máme dětskou postýlku i vysokou stoličku. Parkování aut je přímo u hotelu (pod dohledem kamer). Těšíme se na Vás!

A co nabízí okolí - jednoznačně hra golfu Vás nadchne a zabaví během krásných slunečných dnů. Doporučujeme i cyklistiku a pěší turistiku značenými trasami. Ve městě si můžete naplánovat i prohlídku barokního zámku. Historii můžete obdivovat procházkami kolem radnice, Panského domu, kaple sv. Urbana i Židovské synagogy. Zaujmou Vás i zbytky středověkých hradeb. V létě si zaplavete v bazénu na městském koupališti Slavkov u Brna. Oblíbené jsou celoročně výlety do Papouščí ZOO Bošovice, Zooparku Vyškov nebo města Brna s více atrakcemi.