Stylové ubytování na Masarykově okruhu!

Srdečně Vás zveme do našeho stylového GRID Hotelu, který se nachází v srdci Masarykova okruhu, mezi obcí Ostrovačice a městskou částí Brno - Žebětín. Leží přibližně 15 kilometrů od Brněnského výstaviště, kde si můžete po celý rok užít veletrhy s nejrůznější tématikou.

Nabízíme Vám komfortní ubytování s celkovou kapacitou až 98 lůžek ve dvou typech dvoulůžkových pokojů - Standard a Superior. Pokoje jsou si velmi podobné, pohodlně se v nich vyspíte na dvou samostatných lůžkách, které jsou v případě potřeby spojitelné. Najdete v nich také televizi s kabelovým příjmem, minibar, telefon na recepci, klimatizaci, trezor a pracovní stůl.

V pokojích Superior navíc využijete rychlovarnou konvici na přípravu čaje nebo ranní kávy. Další výhodou, která Vám je zpřístupněna v Superior pokojích, je skvělý výhled na dráhu Autodromu Brno uvnitř Masarykova okruhu. Všechny pokoje mají k dispozici svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, fénem a toaletou. V Superior koupelnách jsme Vám poskytli i župan a přezůvky. Na každém ze tří pater jsme jeden z pokojů zařídili bezbariérově (madla, skříně, rozšířené prostory).

Kromě odpočinku na pokojích strávíte příjemné chvíle i ve společné jídelně, ve které Vám servírujeme naše kontinentální snídaně. Pohodové večery si zase užijete posezením v baru při zajímavých debatách a koštování lístku s vybranými nápoji. Nasnadě máte tři samostatné toalety. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet. Na recepci lze platit kartou, na vyžádání Vám poskytneme dvě dětské vysoké židle, dvě postýlky i žehličku. Výtah vedoucí na každé patro je samozřejmostí.

Během teplejších dní se můžete nadýchat čerstvého vzduchu na terase s venkovním posezením. V nedaleké Restauraci Grid (100 metrů) se vystravujete i během obědů a večeří. Na velkém hlídaném parkovišti hotelu si bezpečně zaparkujete svá auta. GRID Hotel je vhodný nejen pro ubytování. Rádi pomůžeme i firmám s organizací eventů nebo rodinám s uspořádáním oslav, včetně svateb. Na akce Vám připravíme catering přesně podle Vašich představ a požadavků.

V areálu si zpestříte svůj pobyt díky autodromu, a také na golfovém hřišti. Pro ty, co chtějí poznat okolí se nabízejí procházky po okolí, poznávání přírodních krás a různorodých památek. Navštívíte Zámek Rosice, Hrad Veveří, ZOO Brno, Přírodní rezervaci Kamenný vrch, Hvězdárnu a planetárium Brno, Centrum léčivých rostlin nebo Hrad Špilberk. Nejen pánů nadchne Pivovar Starobrno! Dobře Vám padne také osvěžení v Brněnské přehradě, Aquaparku Kohoutovice a na Koupališti Riviéra Brno. Milovníci zimních sportů se zase vyřádí na zasněžených svazích u Lyžařského vleku Zbraslav u Brna.

Věříme, že dovolená strávená v GRID Hotelu se Vám skutečně zalíbí, výborně si odpočinete a opět se k nám rádi vrátíte! Už nyní se těšíme na Vaši návštěvu!