Ubytování v soukromí pod Klínovcem

Sleva za pronájem celého objektu.

Naše ubytování Háj 155 je lokalizováno ve městě Loučná pod Klínovcem v okrese Chomutov v Ústeckém kraji. Nacházíme se jen 2 km od oblíbených sjezdových tratí Klínovec a 8 km od Božího Daru.

Celoročně Vás rádi přivítáme v našem apartmánovém domě s celkovou kapacitou až pro 29 osob, který sestává z jednoho 3-lůžkového pokoje, dvou 4-lůžkových pokojů, jednoho 5-lůžkového pokoje a 6 a 7 -lůžkového apartmánu. K pokojům patří společenská místnost s televizí, společenskými hrami a posezením. Společná kuchyň je vybavena elektrickým sporákem, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem, kávovarem, toustovačem a topinkovačem. Koupelna disponuje sprchovým koutem a tři toalety se nacházejí samostatně.

V apartmánech se pohodlně vyspíte na jedné manželské posteli a dvou palandách. 7-lůžkový disponuje navíc jednou samostatnou postelí. V každém najdete kuchyňský kout a jídelní sezení. Ten je vybaven elektrickým sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem, kávovarem a toustovačem. Koupelny obsahují sprchový kout a toaletu.

Bezplatné WiFi připojení na internet je pro Vás dostupné v celém objektu. V exteriéru na Vás čeká hezké posezení u ohniště kde si na grilu připravíte oblíbená jídla. Pokud si k nám přivezete kola či lyže, odložíte si je na společné lyžářně. S parkováním si nemusíte dělat starosti, přímo u objektu zaparkujete až 6 aut.

Loučná pod Klínovcem je ideálním výchozím bodem pro podnikání různých výletů po okolí, kde se můžete věnovat cyklistice, turistice, běžkování nebo lyžování. V létě se vydejte na rozhlednu Klínovec, náučnou stezku Ježíškova cesta, Horní Hrad Hauenštejn nebo zámek Klášterec nad Ohří. S dětmi se vyberte na koupaliště Perštejn či do aquaparku Klášterec nad Ohří. Za dokonalou relaxací si naplánujte cestu do lázní Jáchymov a Evženie. V zimě si zasportujete v skiareálech Klínovec, Boží Dar - Neklid, Novako, Náprava, Alšovka, Plešivec a Velflink Pernink.

Hledáte klidné a komfortní ubytování v horách? Ubytování Háj 155 je pro Vás ideálním místem. Těšíme se Vaši návštěvu!