Rodinný penzion v Praze

Náš rodinný HomePension se nachází v blízkosti historického centra Kunratice, přibližně 13 kilometrů od centra Prahy. Pokud se chystáte na výlet do Prahy a jejího okolí, ubytování u nás bude pro Vás skvělou volbou.

Během celého roku rádi přivítáme až 14 hostů (věk od 6. let) v dvoulůžkových pokojích a čtyřlůžkovém apartmánu. Vyberete si z následujících ubytovacích jednotek:
- pět 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí,
- čtyřlůžkový apartmán s manželskou postelí v ložnici a druhou manželskou postelí v obývacím pokoji.
Bezplatné WiFi připojení v celém objektu je samozřejmostí. Pokoje jsou vybaveny rychlovarnou konvicí a televizí, každá obsahuje balkon. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Apartmán disponuje obývacím pokojem s pohovkou a televizí. Oblíbená jídla si připravíte v kuchyni, vybavené elektrickým sporákem, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a chladničkou. K apartmánu přísluší terasa a koupelna se sprchovým koutem, toaleta je situována samostatně. Každý den si v jídelně vychutnáte čerstvé snídaně, které jsou zahrnuty v ceně. S parkováním si nemusíte dělat starosti, přímo u objektu zaparkujete 5 aut, další 4 pak na uzavřeném dvoře.

Pokud se chystáte na dovolenou v Praze, HomePension určitě splní všechny Vaše očekávání. V horkých letních dnech se vydejte na přírodní koupaliště Šeberák - Kunratice nebo na Hostivařskou přehradu. Zaplavete si i v Plaveckém stadionu Slavia, Podolí či v Aquapalace Praha. Zajímavou zastávkou bude určitě Dendrologická zahrada Průhonice, Vyšehrad, ZOO Praha, Zrcadlové bludiště na Petříně, Karlův most a Lennonova zeď. A pokud byste si chtěli v zimě zasportovat, nejblíže to budete mít například do lyžařského areálu Chotouň, do Mnichovic na Šibeničním vrchu, na Konopiště nebo na Monínec.

Rezervujte si již nyní ubytování v našem HomePensionu a zažijte dokonalý odpočinek a komfort, po kterém už dlouho toužíte. Těšíme se na vaši návštěvu!