Útulně zařízená chalupa se saunou

Přijměte naše pozvání na hezkou dovolenou do Horské chalupy Everel, která se nachází v Jeseníkách, v klidné horské obci Ostružná. Proč my? Protože u nás máme velkou společenskou místnost, prostornou zahradu a finskou saunu.

Okolí nabízí mnoho možností pro trávení volného času. Klidně se vydejte poznávat přírodu po cyklostezkách i chodnících pro běžce, pěší turisty i lidi preferující nordic walking (turistická trasa na Šerák i cyklotrasa Ostružná-Branná). Spolu s dětmi se můžete zabavit na bobové dráze i na motokárách. Navštívit lze i Zříceninu hradu a zámku Kolštejn nebo Jeskyni Na Pomezí. V zimě jsou samozřejmostí upravované tratě pro běžkaře. Lyžaři mohou využívat lyžařské střediska jako jsou Ostružná, Petříkov a Ramzová.

Celoročně dostupnou Horskou chalupu Everel lze pronajmout pro jednu skupinku hostů, jejichž maximální počet je omezen na 23 osob. V chalupě máme velkou společenskou místnost, která se může využívat i na firemní akce a školení. Součástí společenské místnosti je televizor, gaučové a jídelní sezení a společenské hry. Jídla si můžete připravit v plně zařízené kuchyni, kde je el. sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem a rychlovarná konvice.

Spánek jsme zajistili v jedné ze 6 ložnic. K dispozici jsou tři 3-lůžkové s oddělenými postelemi, dvě 4-lůžkové s oddělenými postelemi a jedna 4-lůžková se dvěma manželskými postelemi a dvěma přistýlkami na gauči. V chalupě je umístěna koupelna se dvěma umyvadly, dvěma sprchovými kouty a tři toalety. V objektu je WiFi připojení na internet zdarma.

Na zahradě si můžete odpočinout na posezení na terase, připravit si speciality na grilu i ohni nebo lenošit na zahradní houpačce. Děti se potěší vymoženostem - pískovišti, skluzavce, trampolíně a hračkám. V chalupě máme jídelní židli i žehličku. Výborný wellness si můžete dopřát ve finské sauně, případně přijít na jiné myšlenky při hře šipek, stolního fotbalu, volejbalu i badmintonu. Součástí chalupy je místnost na uschování sportovních potřeb. Parkování je zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na Vás!