Stylová chalupa na horách pro skupinky

Naše nově zrekonstruovaná Horská chalupa Maršovka je ideálním místem na prožití příjemné dovolené v jedinečném prostředí Krkonoš, na okraji horské obce Horní Maršov. Vhodná je pro skupinku přátel a známých, i rodinky s dětmi.

Prostředím východních Krkonoš vede několik cyklistických stezek i turistických tras. Panenská příroda Vás zláká také výlety do okolí se sběrem plodů lesa přes Rýchorský prales. K vyhledávaným cílem turistů patří Muzeum Vápenka + Celní cesta, Sněžka - nejvyšší hora České republiky, Janské Lázně, ZOO Dvůr Králové nebo Adršpašsko-teplické skály. V Zimě si zalyžujete na svazích známých lyžařských a rekreačních středisek Pec pod Sněžkou, Velká a Malá Úpa, Jánské lázně, Mladé buky, Černý důl nebo Žacléř.

Cítit se jako doma v Horské chalupě Maršovka - to je to, o co nám jde. Celoročně se ubytuje u nás maximálně 17 hostů. Společný čas strávíte ve společenské místnosti s dětským koutkem, televizí s kabelovým příjmem, rádiem a jídelním sezením. Výborné jídla si můžete uvařit v kompletně zařízené kuchyni (s el. spotřebiči a kuch. nádobím). V přízemí chalupy je situována také koupelna s rohovou vanou, pračkou, žehličkou a samostatná toaleta.

První patro je využíváno jako na spánek, tak i na odpočinek. Nachází se zde obývací místnost s krbem, televizorem a pohovkou. Rovněž zde využijete koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Spánek jsme zajistili v prvním patře i v podkroví ve třech 2-lůžkových ložnicích, dvou 2-lůžkových ložnicích navíc se dvěma přistýlkami ve formě rozkládací pohovky a jedné 3-lůžkové ložnici. Součástí každé je náležitý počet lůžek. V některých využijete televizor. V celé chalupě je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru chalupy je umístěna terasa s posezením, gril, ohniště, zahradní krb i zahradní houpačka. Děti se zabaví na houpačce a skluzavce. Umíme zajistit dětskou postýlku, vysokou židličku, uschování kol a lyží. U nás se zahrajete šipky. Parkování na uzavřeném dvoře je k dispozici až pro šest aut. Přijďte, těšíme se na Vás!