Nová chalupa na samotě s bazénem

Zcela nová Horská chalupa Pod Adamem se nachází ve vesničce Mladkov - Petrovičky, která je turisty velmi oblíbená a vyhledávaná nejen kvůli zimním sportům. Pojďte objevovat malebnou krásu Orlických hor právě u nás!

Celoročně nabízíme ubytování v chalupě se šesti 4-lůžkovými ložnicemi a celkovou kapacitou pro 24 osob. Ložnice se nacházejí na dvou patrech a všechny disponují čtyřmi samostatnými postelemi. V přízemí se nachází velká společenská místnost s televizí, krbem a jídelním posezením. Plně vybavená kuchyň obsahuje sporák, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu a potřebné nádobí na vaření. Koupelna disponuje sprchovým koutem, vanou a dvěma umyvadly. Dvě toalety se nachází samostatně.

Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet v celém objektu. V teplých dnech se osvěžíte v našem velkém venkovním bazénu a pokud budete mít hlad, něco dobrého si připravíte na grilu nebo opečete na ohništi. Pokud k nám zavítáte v zimním období, Vaše lyže si pohodlně uschováte v chodbě pod schodištěm. Auta si zaparkujete přímo u domu.

Horská chalupa Pod Adamem je situována v turisty velmi oblíbené obci a není to jen tak za nic. Budete nadšeni krásami malebné přírody, která ji obklopuje. Vydejte se na výlet k prameni knížete Rostislava či do přírodní rezervace Zemská brána. V horkých dnech se osvěžte v Aquaparku Žamberk, koupališti Letohrad a na loďkách si zaplavte v nedaleké Pastvinské přehradě. Okolí je bohaté také na hrady, zámky a pamětihodnosti. Pokud k nám zavítáte v zimním období, kromě Mladkova - Petroviček to budete mít nejblíže do lyžařského areálu České Petrovice, Nella nebo Ski areálu Čenkovice.

Máte rádi přírodu, pohodlí a soukromí? V tom případě jste u nás správně. Těšíme se na Vás!