Horská chata blízko lyžařských středisek

S velkou radostí Vás zveme na pobyt v Horské chatě Olympia ve stylu penzionu v Dolním Maxově v části Josefova Dolu. Samotná chata je umístěna blízko lesa a tím poskytuje klidné prostředí a soukromí pro Vaši dovolenou.

Chata Vám nabízí celoroční ubytování s celkovou kapacitou 21 lůžek. K dispozici Vám jsou:
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí, přistýlkou a koupelnou na chodbě,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí, dvěma samostatnými postelemi, přistýlkou a koupelnou na chodbě,
- dva 4-lůžkové pokoje, každý s manželskou postelí, dvěma samostatnými postelemi, každý s vlastní koupelnou v pokoji,
- jeden 3-lůžkový apartmán s manželskou a samostatnou postelí a možností dvou přistýlek v obývacím pokoji.

Každý pokoj je vybaven televizí, dva 4-lůžkové pokoje mají navíc ledničku. V apartmánu zajisté oceníte kuchyňský kout, který je vybaven ledničkou, myčkou nádobí, elektrickou troubou, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Kuchyňský kout je součástí obývacího pokoje, který disponuje gaučem (přistýlka pro dvě osoby), televizí a jídelním sezením. Najdete zde také koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí. Lyže a kola můžete uskladnit v místnosti na to určené.

V exteriéru máte širokou škálu možností jak strávit volný čas s blízkými. Využijte venkovního posezení, máte možnost grilovat nebo opéct si špekáček na ohništi. Vaše ratolesti se zabaví na houpačce, skluzavce, na pískovišti, nebo si mohou půjčit hračky. Parkování je možné před chatou.

V okolí je spousta všudypřítomné zábavy. Chcete vidět okolí z velké výšky, vyjděte na rozhlednu Slovanka. Pokud si rádi zaplavete, zajděte do plaveckého bazénu Jablonec nad Nisou. Může Vás lákat i historie, máme pro Vás dobrou zprávu, navštivte jedinečné Muzeum Hraček, které se nachází nedaleko. Pokud rádi lyžujete zabavíte se ve ski areálech Josefův Důl, Bukovka, Smržovka, U Tomáše, atd..

Pevně věříme, že budete u nás velmi spokojení. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu v Horské chatě Olympia!