Chata u lyžařského střediska se saunou

Hledáte ubytování na horách, blízko lyžařského střediska, v krásné přírodě nebo chatu s velkou kapacitou? Jste na správném místě. Vítejte v Chatě Soliter. Nachází se v rekreační oblasti, u lesa, na okraji obce Malá Morávka - v okrese Bruntál. Ubytujte se u nás, zacvičte si jógu, zažijte relaxační ajurvédský pobyt, užijte si naši saunu, nebo zorganizujte rodinnou či firemní oslavu - to vše a ještě více Vám nabízíme. Vířivka a masáže jsou od nás jen 400 m - po dohodě. Rádi přivítáme rodiny s dětmi, turisty, skupiny přátel, kolegů i seniory a páry.

Ubytujte se u nás celoročně s kapacitou 72 lůžek. Kapacitu lze rozšířit o přistýlky v případě potřeby. Chatu lze pronajmout i jako celek. Je rozdělena na část A a část B. Vyberete si z těchto ubytovacích jednotek:
- 10 x 2-lůžkový pokoj v části A se samostatnými lůžky a sociálním zařízením,
- 3 x 4-lůžkový rodinný pokoj v části A v manželskou postelí, samostatnými lůžky a sociálním zařízením,
- 8 x 2-lůžkový pokoj v části B se samostatnými lůžky a sociálním zařízením bez toalety,
- 8 x 2-lůžkový pokoj v části B se samostatnými lůžky bez sociálního zařízení.

Pokoje v části A poskytují příjemné klidné ubytování i díky vlastnímu sociálnímu zařízení se sprchovým koutem a toaletou. Některé pokoje v části B mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem (bez toalety) nebo sdílejí pěkné udržované společné sociální zařízení na chodbě.

Společenských prostor je u nás víc než dost. K dispozici jsou pro Vás místnosti určené na cvičení jógy, hraní společenských her jako kulečník, stolní fotbal, stolní tenis, nebo jídelna, ve které si vychutnáte dobroty připravené našim kuchařem. Hosté mají možnost polopenze i plné penze. Najdete zde také televizi se satelitním příjmem a DVD přehrávačem. V případě potřeby můžeme zapůjčit dětskou postýlku a dětskou židli. Sportovci si své vybavení odloží v úschovně na kola nebo v lyžárně a k dispozici je i sušárna na lyžařky. V celém objektu máte bezplatné WiFi připojení na internet.

Exteriér objektu nabízí bohatý prostor k relaxaci či aktivity venku. Poseďte na terase a urgilujte si něco dobrého na zub, zatímco se Vaše děti budou hrát na dětském hřišti. Najdou tam pískoviště, houpačku, prolézačky i trampolínu. Zajisté se potěší i opékání dobrot nad ohništěm pod Vašim dohledem. Opravdový relax si užijete v naší sauně v ,, sudu ", kde uvolníte tělo i mysl a načerpáte nové síly do dalších dnů. Aktivně prožijte pobyt i hraním fotbalu, petangu, volejbalu či badmintonu. Svá auta zaparkujete přímo u objektu.

Léto vás zláká nejen ke krásným vycházkám do okolí, ale i k aktivní dovolené a celkové pohodě ke které vám jistě přispěje i náš pohodový a zkušený personál. Adrenalinový nadšenci si pochválí Bikepark Kopřivná pod Pradědem, kde zažijí snadnější i náročnější tratě a skoky. Relax si vychutnáte v Lázních Karlova Studánka, nebo na rozhledně Nová Ves či Praděd. Historie Vás upoutá na Zámku Janovice, Bruntál, Grohmann nebo v Muzeu turistických známek. Pro Karlov je typická dlouhá zima s vysokou sněhovou pokrývkou a překrásnými lyžařskými terény. Sjezdovky jsou vhodné pro různé kategorie lyžařů, od začátečníků po ty nejzdatnější. Zalyžujte si v Ski areálu Kopřivná, Čerťák, Stará Ves nebo Praděd. U nás máte o aktivity postaráno!

Věříme, že nás brzy v Horské chatě Soliter navštívíte a zažijete ty nejkrásnější zážitky. Těšíme se na Vaši návštěvu!