Útulný horský hotel s bazénem u lesa

Hledáte místo na skvělou dovolenou v horách? Vítejte v Horském Hotelu Flora, jste na správném místě. Hotel se nachází v překrásném údolí řeky Jizerky v rekreačním středisku na Dolních Mísečkách. Prostředí Krkonošského národního parku a nadmořská výška 850 m tvoří ideální podmínky pro zimní i letní rekreaci. Přijďte si užít čistý vzduch, šum hlubokých lesů a nekonečný klid.

V našem hotelu se ubytujete celoročně s celkovou kapacitou až 50 lůžek v:
- pěti 2-lůžkových pokojích s manželskou postelí nebo samostatnými lůžky,
- šesti 3-lůžkových pokojích s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- čtyřech 4-lůžkových pokojích s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- jednom rodinném pokoji s manželskou postelí, třemi samostatnými lůžky a přistýlkou.

V každém pokoji najdete vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Rodinný pokoj nacházející se v podkroví disponuje koupelnou s vanou. Vyberte si z pokojů právě ten, který Vám nejvíce vyhovuje. V případě potřeby můžeme doložit dětskou židli.

V hotelu je pro Vás na přízemí připravena restaurace s barem a jídelním prostorem, ve kterém si můžete vychutnat snídaně a večeře nebo zahrát kulečník a stolní fotbal. Snídaně jsou pro Vás připraveny formou švédských stolů a večeře zahrnuje tříchodové menu. Hezké prosklené prostory restaurace Vám díváním na krásy okolí navodí jistě příjemné pocity. Ciťte se u nás jako doma, rádi se o Vaše pohodlí s láskou postaráme. V celém objektu máte k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet. Svá auta si zaparkujte pohodlně u objektu.

V létě je pro Vás připraven venkovní vyhřívaný bazén s nádhernou okolní horskou scenérií. Vyberte se pěšky i na hřebenové túry nebo provětrejte kola po cyklistických trasách. Dostat se můžete na Šindlerův mlýn s bobovou dráhou (5 km), Zlaté návrší, Dvořačky nebo na Martinovku. Nasbírejte si cestou houby, borůvky i bylinky. Zimní období Vás okouzlí svou intenzitou. Dlouhé měsíce, často plné sněhu potěší zejména lyžaře. Nejbližší a velmi známé lyžařské středisko v Krkonoších je od nás vzdáleno jen 850 m a k dispozici jsou i další menší vleky. Běžkařské tratě jsou u nás skvěle udržované a vyhledává je široká veřejnost i profesionálové.

Věříme, že nás brzy navštívíte a zažijete u nás ty nejkrásnější zážitky. Těšíme se na Vás v Horském Penzionu Flora.