Útulný hotel přímo u vleku, se saunou

Přijeďte strávit pěknou dovolenou s rodinkou, ozdravný pobyt dětí, školení, svatbu nebo jinou akci do našeho Horského hotelu Svahová. Hotel se nachází v ekologicky čistém prostředí, přímo u vleku v obci Boleboř - Svahová, se saunou a dalšími doplňkovými službami.

Horský hotel Svahová nabízí ubytování pro maximálně 44 osob v našich více typech pokojů. Vybrat si můžete:
- čtyři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- čtyři 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a jedním lůžkem,
- čtyři 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a dvěma lůžky,
- jeden 5-lůžkový pokoj s manželskou postelí a třemi lůžky,
- jeden 6-lůžkový pokoj s manželskou postelí a čtyřmi lůžky.

Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem. Během pobytu u nás můžete využívat společné koupelny se sprchovým koutem a toaletami (pro dámy a pány). V celém objektu jsme zajistili WiFi připojení na internet zdarma.

V přízemí si společný čas užijete v útulné restauraci s krbem, televizorem se satelitním příjmem a jídelním sezením. K dispozici je také dětský koutek s hračkami, šipky, stolní tenis a stolní fotbal. V exteriéru si odpočinete na terase s posezením. U nás je také konferenční místnost, salonek, místnost na uschování kol a lyží. Dobře padne relax v sauně. Parkování aut je na osvětleném parkovišti u hotelu. Těšíme se na Vás!

Horská obec Svahová patří do Krušných hor, kudy vede mnoho cyklostezek a turistických chodníků. V létě můžete využívat přírodní koupaliště lesní rybník, vzdálený do 400 m, jakož i vzdálenější Kamencové jezero v Chomutově. S dětmi doporučujeme výlet do Zooparku Chomutov. Během zimy si zalyžujete přímo u hotelu, kde je lokalizován lyžařský vlek dlouhý zhruba 300 m. Využívat můžete i svahy Lyžařského areálu Mezihoří.