Ubytování v centru za příznivou cenu

Hostel Eduha - Uherské Hradistě je situován v centru města Uherské Hradiště ve Zlínském kraji. Rádi u nás přivítáme studenty, menší i větší skupinky turistů či obchodních cestujících.

Město Uherské Hradiště je proslulé svým jedinečným folklorem, dobrým vínem a cimbálovou muzikou. Nedaleko od hostelu se příjemně pobavíte ale i odpočinete v Aquaparku Uherské Hradiště s množstvím vodních a sportovních aktivit. Při pobytu nezapomeňte navštívit Slovácké muzeum, Letecké muzeum Kunovice, Památník Velké Moravy, Archeoskanzen Modrá u Velehradu, Muzeum tupeské keramiky, Podzemí Ostrožského zámku, Zámek Buchlovice či Zámek Napajedla a mnoho jiných zajímavých míst. Pro ty aktivnějších doporučujeme turistiku či už pěší nebo na kolech po okolí s množstvím dobře značených tras. V zimě vyrazte na lyžovačku do Lyžařského areálu Břestek, Ski areálu Osvětimany nebo Ski areálu Stupava.

Hostel Eduha - Uherské Hradiště Vás ubytuje během celého roku. Celková kapacita hostelu je 303 lůžek (včetně přistýlek). Budova hostelu má více podlaží, je bezbariérová, do každého podlaží se dostanete výtahem. Na výběr máte z těchto pokojů:
- sedmnácti 1-lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením,
- patnácti 1-lůžkových pokojů se společným sociálním zařízením s další pokojem,
- jedného 2-lůžkového bezbariérové ​​pokoje č. 1 v přízemí,
- jedného 2-lůžkového bezbariérové ​​pokoje č. 2 na 1 NP,
- čtrnácti 2-lůžkových pokojů se sociálním zařízením,
- čtyřiceti tří 2-lůžkových pokojů se společným sociálním zařízením s další pokojem,
- dvanácti 3-lůžkových pokojů se sociálním zařízením,
- třiceti tří 3-lůžkových pokojů se společným sociálním zařízením s další pokojem,
- dvou 4-lůžkových pokojů se společným sociálním zařízením s další pokojem.

K dispozici je navíc 10 přistýlek na rozkládací posteli, kterou je možné přidat do kterékoliv pokoje. Všechny pokoje kromě příslušného počtu lůžek disponují s téměř stejným vybavením. Každý pokoj je navíc vybavena psacím stolem se židlí (podle počtu lůžek), internetem na kabel a malou ledničkou s mini mrazákem. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení, jiné mají společné s druhým pokojem (na buňce). V celém objektu mají hosté možnost využívat bezplatné kabelové i WiFi připojení na internet.

Hosté během pobytu mohou využívat služby 24 - hodinové recepce, kde je možné platit kreditní kartou (v hotovosti pouze CZK měnou). Stejně si za poplatek mohou pronajmout zasedací místnost s možnost zapůjčení techniky
(PC, dataprojektor, flipchart). Stravování (snídaně, polopenze, plná penze) během týdne je zajištěno v jídelně (třeba si předem objednat stravu). V případě potřeby Vám rádi (za poplatek) pronajmeme pračku a zapůjčíme žehličku. Vaše kola si odložíte v místnosti k tomu určené. Parkování aut je zajištěno na parkovišti u objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata