Levné a pěkné pokoje v centru Ostravy

Hledáte levné a zároveň příjemné ubytování s výbornou dostupností? Jste na správném místě. Vítáme Vás v Hostelu Moravia. Nacházíme se v Ostravě. Vynikající poloha hostelu Vás potěší množstvím restaurací, obchůdků či kavárniček v okolí. Rádi přivítáme studenty, turisty, obchodní cestující i rekreantů.

U nás se ubytujete celoročně s maximální kapacitou 57 lůžek. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- čtyři 1-lůžkové se samostatným lůžkem,
- osm 2-lůžkových se samostatnými lůžky,
- dva 2-lůžkové komfort s manželskou postelí,
- sedm 3-lůžkových se samostatnými lůžky,
- tři 4-lůžkové se samostatnými lůžky.

Dva 2-lůžkové pokoje komfort mají vlastní koupelnu s vanou a toaletou. Ostatní pokoje sdílejí čtyři společné koupelny se sprchovým koutem a 12 samostatných toalet pro dámy a pány. Výhodou je i sdílená kuchyně vybavená elektrickou troubou, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustovačem a jídelním sezením, ve které si můžete uvařit výborné jídlo nebo posedět u šálku čaje se svými přáteli.

Velkou výhodou našeho objektu je restaurace, ve které se můžete nasnídat nebo využít možnost plné penze. V případě potřeby umíme hostům místnost připravit i na oslavy či setkání. V objektu najdete hračky pro děti i dětskou postýlku, kterou můžete v případě potřeby použít. Využijete u nás služby recepce, úschovny zavazadel, praní i žehlení. V objektu je Vám k dispozici také bezplatné WiFi připojení na internet. Svá auta si zaparkujete bezplatně na parkovišti u objektu.

Kam se vybrat za zábavou nebo turistikou? Určitě doporučujeme procházku na kopec Landek, návštěvu Landek Parku Hornické Muzeum i výhled z Vyhlídkové věže Nová radnice. Navštívit můžete i Slezskoostravský hrad, Historické centrum Ostravy, Stodolní ulici, Miniuni - Svět miniatur a Výstaviště Černá louka. S dětmi navštivte Zoo Ostrava nebo Vodní svět Sareza. Do 30 minut autem jsou i tyto zajímavosti: Národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovice, Důl Michal, Halda Ema, Mírové náměstí Vítkovice - neogotické stavby, Přírodní památka Turků a Národní přírodní rezervace Polanecká niva nebo DinoPark Ostrava. V zimě si zalyžujete v Ski areálu Vaňkův kopec.

Neváhejte a navštivte nás. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!