Levné ubytování v Praze

Hledáte příjemné ubytování v klidné lokalitě, za příznivou cenu a přímo v centru hlavního města? Tak jste ho právě našli. Hostel Pražačka je situován v centru hlavního města České republiky v Praze, odkud máte všude blízko. Kromě příjemného ubytování Vám navíc nabízí i sportovní a rekreační využití ve sportovním areálu Pražačka.

Sportovní a rekreační areál Pražačka, nacházející se v těsné blízkosti hostelu, Vám nabízí široké možnosti trávení volného času. Na nově zrekonstruovaném fotbalovém hřišti si můžete dosytosti zahrát fotbal, také je zde prostor na hru volejbal, plážový volejbal, nohejbal, basketbal i tenis. Pro ty co rádi běhají je dostupný atletický ovál. V letním období si dopřejete osvěžení v krytém venkovním bazénu s občerstvením. Pro nadšence cyklistiky doporučujeme výlet na Vrch Vítkov. V hlavním městě si na své přijde téměř každý. Kromě sportu Vám hlavní město nabízí množství historických památek, kaváren, restaurací a různých atrakcí pro děti a dospělé. Doporučujeme návštěvu Pražského hradu, Karlova mostu, Staroměstského orloje a mnoho jiných zajímavostí. Dětičky se potěší návštěvě Zoologické zahrady Trója či Muzea Lega, aquaparků Aquapalace Praha, Aquadream Barrandov i Aquacentra Letňany.

Ubytování v Hostelu Pražačka je celoroční a disponuje celkovou kapacitou pro 42 osob. Na výběr máte z těchto pokojů:
- tří 2-lůžkových pokojů se dvěma samostatnými lůžky,
- čtyř 3-lůžkových pokojů se třemi samostatnými lůžky,
- jednoho 4-lůžkového pokoje se čtyřmi samostatnými lůžky,
- dvou 4-lůžkových pokojů se společnou koupelnou a toaletou, se čtyřmi samostatnými lůžky,
- dvou 6-lůžkových pokojů se společnou koupelnou a toaletou, se šesti samostatnými lůžky.

Všechny pokoje disponují téměř se stejným vybavením, 2, 3, 4-lůžkové pokoje mají navíc televizor s anténou, klimatizaci, pracovní stůl a vlastní koupelnu s toaletou. 4 a 6-lůžkové pokoje se společnou koupelnou a toaletou mají tuto k dispozici na chodbě a je rozdělena na dámskou a pánskou část (pronájem těchto pokojů je pro jednu větší skupinu). V celém objektu je pro hosty zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Hosté během pobytu mají možnost využívat nově zrekonstruovanou společenskou místnost s pohovkou a televizí s anténou. Pro přípravu domácích jídel Vám poslouží dvě kuchyně s jídelním posezením, elektrickým sporákem, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a mrazákem.

Hostel také poskytuje služby recepce s možností platby kartou. Dostupná je zde také restaurace, bar, sauna, vnitřní bazén, dětské hřiště, pískoviště (v areálu). V případě potřeby umíme hostům zajistit vyprání prádla za poplatek a zapůjčit žehličku. Vedle hostelu se nachází kemp, kde se pořádají hudební večery a různé akce pro děti a dospělé. Auta si hosté zaparkují na parkovišti u objektu. Navštivte nás a přijďte si vychutnat atmosféru historického centra hlavního města. Těšíme se na Vás!