Výborné ubytování i restaurace.

Zveme Vás do našeho Hostince U Palánů, který se nachází v Havlíčkově Brodě. Fantastická restaurace s domácí kuchyní a příjemné ubytování jsou zárukou skvělé dovolené či pobytu u nás.

Celoročně nabízíme k pronájmu ubytování v Hostinci U Palánů, jehož kapacita je přizpůsobena pro 20 osob. Vybrat si u nás můžete z 2-lůžkových pokojů, ve kterých jsou buď dvě spojené postele do dvojlůžka nebo dvě oddělená lůžka. V některých pokojích je navíc gauč pro přespání jedné osoby. V každém pokoji ubytování je k užívání vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je WiFi připojení na internet.

Klidně se během celého dne najíte v naší restauraci s barem, jejíž kapacita je 30 míst. K uspořádání oslav či jiných akcí je vhodná vinárna s krbem s kapacitou 40 míst nebo máme sál s kapacitou 120 míst s možností zapůjčení techniky. Během teplých dní si odpočinete i v naší zahrádce s posezením. Nabízíme možnost platby kartou i bezplatného parkování na našem parkovišti. Těšíme se na Vás!

A co dělat, pokud budete mít chuť vyrazit do okolí? Klidně si naplánujte výlet do středu Evropy podle Járy Cimrmana nebo si zaplavte na místním koupališti. Aktivnější si zasportují v Sportovním areálu kotlina. Pokud raději poznáváte historii, nevynechejte prohlídku Zámku Úsobí, Hradu Lipnice nad Sázavou nebo Zámku Polná. S dětmi se můžete zabavit na lanech v Lanovém centru Pavouk nebo v Zábavním parku Robinson. Krásné výhledy jsou z Hvězdárny Jihlava. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Svatá Anna, Kadlečák a Šacberk.