Hotel s vlastním sportovním areálem

Zveme Vás k nám do našeho úžasného Hotelu a restaurace Kocanda Děčín ***, který se nachází přímo na cyklostezce v Děčíně, v Českém Švýcarsku. Jen u nás si užijete aktivní dovolenou díky vnějšímu hřišti, odpočinete si v moderních pokojích a perfektně se najíte během celého dne ve špičkové restauraci.

Celoročně můžete přijít a ubytovat se v některém z našich 18 designově laděných pokojů Hotelu a restaurace Kocanda Děčín ***. Celková kapacita hotelu je 53 osob. Vybrat si u nás můžete z těchto pokojů:

- dvou 1-lůžkových,
- pěti 2-lůžkových pokojů, po většině s manželskou postelí ale máme také s oddělenými lůžky,
- jednoho 2-lůžkového antialergického pokoje s manželskou postelí a možností přistýlky,
- čtyř 3-lůžkových pokojů s manželskou postelí a odděleným lůžkem,
- jednoho 3-lůžkového nadstandardní pokoje s manželskou postelí, jedním lůžkem a možností přistýlky,
- tří 4-lůžkových pokojů s manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky,
- dvou 5-lůžkových pokojů s manželskou postelí a třemi oddělenými lůžky.

Každý jeden pokoj našeho hotelu je vybaven televizí se satelitním příjmem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Nadstandardní pokoj má navíc rohovou vanu a infrasaunu. Všude jsme zajistili bezplatné WiFi internetové připojení.

Lahodné jídla si objednáte v naší restauraci s terasou a barem. Po vydatném obědě či večeři dobře padne možnost cvičení na work-out hřišti i hry fotbalu, tenisu nebo volejbalu na našem venkovním hřišti. Dětičky se zas potěší hřišti se spousta dynamickými prvky. Zajímavá je také prohlídka našeho vojenského muzea. V našem hotelu lze platit kreditní kartou. Pomůžeme Vám s uspořádáním školení nebo jiné akce, protože máme celkem 3 prostory - jednu školicí místnost s možností zapůjčení techniky pro 60 lidí a dva salonky (jeden pro 25 a druhý pro 35 lidí). Parkování u objektu je zdarma, pod dohledem strážní služby je zpoplatněno.

Optimální poloha hotelu předurčuje Váš pobyt k aktivní dovolené či pracovní cestě. Klidně se vydejte poznávat krásy Českého Švýcarska. Sousedící cyklostezka je jeden z důvodů, proč si sbalit kolo na svůj pobyt. Krajem vedou i trasy pro pěší turisty či rekreační běžcě. Velmi populární jsou prohlídky města, zámku či koupání se v 5 minut pěšky vzdáleném akvaparku Děčín. Naplánovat se dá i vyhlídková plavba po Labi nebo si prohlédnout zvířata v místní ZOO. Turisté ocení Ferratu Jízda zbrojnošů.