Levné, útulné ubytování nedaleko centra

Hotel je situován v klidné čtvrti Bílá Hora v městské části Praha, nedaleko všech významných historických památek a atrakcí. Hotel je výborně dostupný jak z centra Prahy, tak i z letiště, které je vzdáleno 9 km. Nabízíme příjemné ubytování pro turisty, dělníky i všechny návštěvníky našeho hlavního města.

Celoročně se u nás ubytujete v útulně zařízených pokojích s celkovou kapacitou pro 39 hostů.
Vybrat si můžete z následujících pokojů:
- čtyř 2-lůžkových pokojů s manželkou postelí,
- 3-lůžkového pokoje se samostatnými postelemi,
- dvou 4-lůžkových pokojů se samostatnými postelemi,
- pěti 4-lůžkových pokojů se dvěma samostatnými postelemi a palandou.

Každý pokoj disponuje televizí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, ručníky a toaletou.

Ubytovaní hosté mají k dispozici příjemné posezení v hostinci s vstřícnými personálem, s nabídkou studené kuchyně, lidovými cenami za nápoje a šipkami. Společné chvíle si vychutnáte na terase s venkovním posezením, kde si den zpestříte grilováním na grilu a venkovního krbu či opékáním na ohništi. S výhledem na zvířecí koutek našeho hotelu. Nabízíme také služby recepce s možností platit kreditní kartou. Své auta si bezpečně zaparkujete na hlídaném parkovišti, hned vedle ubytování.

Poloha hotelu je vynikajícím výchozím bodem různých objevných výletů po naší stověžaté Praze. Doporučujeme Vám navštívit Pražský Hrad, Bílou Horu, Muzeum a archiv populární hudby, Strahovský klášter, Zámek Hostivice, Petřínskou rozhledne, Štefánikovu hvězdárna, Šternberský palác, Katedrálu sv. Víta, Zlatou uličku, Valdštejnský palác, Lobkovický palác a nezapomeňte také na Karlův most. Děti ocení návštěvu Kostkolandu či Zrcadlového bludiště na Petříně. V létě se příjemně zchladíte na Koupališti Petynka Praha, Plaveckém bazénu Radlice, Plaveckém stadionu Podolí i v Aquadream Barrandov.

Pokud hledáte příjemné, cenově dostupné ubytování blízko centra Prahy, právě jste ho našli. Už nyní se na Vás těšíme v Hotely Alexander.