Ideální pro pěší a cyklo turistiku

Zveme Vás do našeho tříhvězdičkového Hotelu Arena, který leží v Brumově. Náš hotel je ideální na všechny sportovní soustředění pro děti i dospělé.

Celoročně se můžete ubytovat v našem Hotelu Arena ***, jehož kapacita je kolem 50 hostů. V měsících červenec a srpen máme vyhrazené ubytování pro sportovní kempy hokejistů - sportovců. Na výběr máme pokoje, které jsou 2 až 6-lůžkové. Pokoje jsou zařízeny komfortně - s LCD televizorem, trezorem, klimatizací, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Zároveň můžete využívat i jeden 4-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi (oddělená lůžka), obývacím prostorem s LCD televizorem i gaučovým sezením a hotelově zařízeným kuchyňským koutem. Apartmán rovněž disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je WiFi připojení na internet.

Přízemí hotelu je skvělé i díky restauraci s terasou a barem, kde poskytujeme stravu z domácích produktů od řezníka. Vychutnáte si tu tak tradiční jídla během celého dne (připravíme i svačinu) i interaktivní pohled na plochu našeho ledového stadionu. Restaurace má kapacitu 120 míst. Na školení je určena konferenční místnost pro 40 osob s vlastní kuchyňkou a možností zapůjčení techniky.

Pro naše hosty jsou v nabídce služby fitcentra, wellness centra (sauny, masáže), možnost pronájmu umělé fotbalové plochy, krytý plavecký bazén, venkovní bazén - vše do 150 m od nás. U nás můžete zaplatit kartou i si odložit věci a sportovní potřeby do prostoru na to vyhrazeného. Pobyt se zvířaty je zakázán. Víme zajistit transfer na Vámi zvolené místa. Ubytování skupiny sportovců je bez ručníků. Parkování pod dohledem kamer je před hotelem. Těšíme se na Vás!

A co nabízí okolí? Jen 150 m od nás se napojíte na cyklotrasu vedoucí na Vsetín či Slovensko. Navštívit můžete místní královský hrad i muzeum. Do 500 m si zahrajete bowling nebo tenis na kurtech. Milovníci golfu se potěší 9-jamkovému hřišti (do 1,8 km). Oblíbené cíle turistů jsou Dřevěná kaple sv. Huberta u Valašských Klobouk, Rozhledna Královec i Přehrada Bojkovice. Do 50 m se nachází zdravotní středisko (s lékárnou, pediatrem, ženským doktorem či očním lékařem). V zimě si zalyžujete v Skiareálu Pechancovy lůky. Vzdálenosti k významným místům: Vršatské Podhradie 15 km, Ploština 20 km, Pulčín 20 km, Luhačovice 25 km, Trenčín 30 km, Vsetín 30 km.