V blízkosti letiště 12 km

Hotel Art Star se nachází v centru města Hostivice, v okrese Praha-západ. Od hotelu je jen 11 km vzdálené letiště a do centra Prahy je to méně než 15 km.

K nejvýznamnějším památkám ve městě patří Litovická tvrz a Hostivický zámek, ve kterém v současnosti sídlí městský úřad. Milovníci historie rádi navštěvují skanzen Řepora, hrad Červený Újezd, zříceninu hradu Okoř a samozřejmě Prahu, kde můžete vidět například Pražský hrad, Vyšehrad, Václavské náměstí a mnoho dalších míst. V Praze můžete také zajít do botanické zahrady, do ZOO Trója či do Mořského světa. Nenechte si ujít výhled z Petřína či návštěvu Karlova mostu. Pokud se Vám žádá vyrazit k vodě, vyberte si koupaliště (Divoká Šárka, Petynka, Bažantice) nebo přírodní koupání (Vodní nádrž Džbán, motolské rybník). Nejen voda ale i zábava na Vás čeká v Aquadream Barrandov nebo v Aquaparku Kladno.

Celoročně nabízíme ubytování v hotelu s celkovou kapacitou pro 23 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- pět 1-lůžkových pokojů,
- pět 2-lůžkových pokojů se dvěma samostatnými lůžky,
- dva 4-lůžkové pokoje se čtyřmi samostatnými lůžky.

Zařízení pokojů kromě lůžek a úložných prostorů zahrnuje i televizi a pracovní stůl se židlí. Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V hotelu je k dispozici recepce a výtah. Na požádání poskytujeme služby praní a žehlení. Při vstupu do hotelu se nachází posezení s pohovkou, křesly a konferenčním stolkem. Zde je umístěn i automat na kávu. Na čtvrtém patře najdete východ na terasu s posezením. Přímo u hotelu zaparkuje až 10 aut na kamerou hlídaném parkovišti. Rádi Vás přivítáme v Hotelu Art Star.