Hotel s wellness v lyžařském středisku

Hotel Červenohorské sedlo *** se nachází ve stejnojmenném lyžařském středisku, v blízkosti vesnice Kouty nad Desnou, která patří k obci Loučná nad Desnou, v okrese Šumperk, v Olomouckém kraji. Tato lokalita v Jeseníkách je vyhledávána v zimě milovníky zimních sportů a v létě turisty.

Okolní příroda Vás zaručeně vyláká na turistiku, oblíbenými cíli jsou například hora Praděd, Petrovy kameny, přírodní rezervace Rejvíz nebo naučná stezka Bílá Opava. Za návštěvu stojí také vodní nádrž Dlouhé Stráně a horské lázně Velké Losiny. Výhled do daleka se Vám naskytne z rozhleden u Tetřeví chaty a na hoře Praděd. Nachází se zde i několik zajímavých staveb jako například Dřevěná kaple na Červenohorském sedle, Dřevěný kostel archanděla Michaela v Maršíkově, Vodní tvrz Jeseník, zřícenina hradu a zámek Kolštejn či zřícenina hradu Rabštejn u Rýmařova. Z přírodních zajímavostí doporučujeme navštívit jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku. V zimě si můžete vybírat z množství svahů v okolí a několika desítek kilometrů běžeckých tratí.

Celoročně nabízíme ubytování v hotelu s celkovou kapacitou pro 260 osob. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- deset 2-lůžkových pokojů Standard,
- patnáct 2-lůžkových pokojů Standard s přistýlkou,
- dva rodinné pokoje Standard s jednou ložnicí pro 4 osoby,
- čtyři rodinné pokoje Standard se dvěma ložnicemi pro 4 osoby,
- šest rodinných pokojů Standard se dvěma ložnicemi pro 5 osob,
- pětatřicet 2-lůžkových pokojů Superior s přistýlkou,
- čtyři rodinné pokoje Superior s jednou ložnicí pro 4 osoby,
- dva rodinné pokoje Superior s jednou ložnicí pro 5 osob,
- dva rodinné pokoje Superior se dvěma ložnicemi pro 5 osob.

Ve všech pokojích patří k vybavení televize se satelitním příjmem a pracovní stůl se židlí. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou (v některých pokojích je toaleta samostatná). Pokoje Superior byly nedávno zrekonstruované včetně koupelny a jsou moderněji zařízené. Do pokoje Vám na požádání přidáme dětskou postýlku. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Během dne je Vám k dispozici recepce. V hotelu se nachází restaurace, pizzerie i lobby bar u recepce. V případě organizace rodinných oslav nebo firemních akcí využijete salonek s kapacitou pro 60 osob (zapůjčíme Vám i promítací techniku). Ve třetím patře najdete hernu s kulečníkem a stolními hrami (fotbal, tenis, hokej). Vedle herny je umístěn dětský koutek s hračkami a bazénem s kuličkami a skluzavkou, děti se zahrají také venku na hřišti s prolézačkami, houpačkou a skluzavkou. Součástí hotelu je i posilovna, vnitřní bazén i wellness centrum se saunovým světem (parní, finská a bylinková sauna), vířivkou a masážním salonem. Auta zaparkujete přímo u hotelu.

Přijďte si k nám užít bezstarostnou dovolenou na horách. Těšíme se na Vaši návštěvu v Hotelu Červenohorské sedlo ***.