Hotel v Praze v bývalém hradním areálu!

Zveme vás do našeho zámeckého Hotelu Chateau St. Havel, který leží uprostřed malebného areálu bývalého hradu na kraji Prahy, ve čtvrti zvané Krč. Hned vedle u nás najdete i upravený anglický park s rybníky a do historického centra Prahy je to jen na skok.

Během celého roku Vám nabízíme nadstandardní ubytování s celkovou kapacitou 71 lůžek. Klidný a ničím nerušený spánek po zajímavě strávneom dni plném zážitků si můžete dopřát v těchto luxusních pokojích:
- třinácti 2-lůžkových pokojích s manželským lůžkem,
- patnácti 2-lůžkových pokojích s manželským lůžkem a přistýlkou ​​(rozkládací lůžko).

Všechny pokoje jsou stejně stylově zařízené. Kromě lůžek v nich využijete televizi se satelitním příjmem, rádio, telefon (na recepci), minibar, klimatizaci, trezor, rychlovarnou konvici a dokonce Nespresso kávovar. Soukromá koupelna se sprchovým koutem a toaletou je pro každý pokoj samozřejmostí. Pokoje s přistýlkami místo sprchového koutu disponují vanou. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Kromě odpočinku na pokojích strávíte vzácné společné chvíle i v naší domácí restauraci, kde se dennodenně chutně vystravujete. Nasnadě je také zimní zahrada, bar, salónek, kongresový sál s potřebnou technikou a především soukromé wellness centrum se saunou, vířivkou a masážemi (do odvolání zavřené). Využít se u nás můžete i služby recepce, platby kartou, výtah, úschovnu na zavazadla, prádelnu a žehlírnu.

Pěkné počasí a čerstvý vzduch Vás vylákají do exteriéru s terasou, krbem a posezením. Sluneční paprsky Vás budou příjemně ohřívat, na grilu opečete masíčko či zeleninku, pokocháte se pohledem na náš prostorný a krásně upravený areál. Vaše ratolesti se zatím parádně vyřádí na dětském hřišti s pískovištěm, houpačkou, prolézačkami, skluzavkou a hračkami. Půjčujeme také dětskou postýlku a vysokou židličku. Auta zaparkujete přímo u hotelu.

Fantastická strategická poloha ubytování Vás však vyláká i za naše "hradby". Nabízejí se romantické procházky, poznávání atrakcí, památek a různorodé sportovní aktivity. V létě se vykoupete v Plaveckém stadionu Podolí, Žlutých Lázních, Plaveckém stadionu Slávia Praha či Přírodním koupališti Šeberák - Kunratice. Navštívíte nedalekou Rotundu sv. Martina, Vyšehrad, Národní muzeum, Muzeum kostek a samozřejmě Pražský orloj a Karlův most. Starobylé uličky naší stověžaté Prahy Vás zavedou i k Štefánikově hvězdárně, Lennonové zdi, Valdštejnskému paláci, Lobkovickému paláci, Zlaté uličce a Pražskému hradu. Nejen děti se potěší ZOO Praha, Krokodýlí ZOO Praha a mořskému světu.

Věříme, že dovolená strávená v Hotelu Chateau St. Havel se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem, na který budete ještě dlouho s úsměvem vzpomínat! Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!