Hotel na svahu s výhledem na Sněžku

Hotel Energetik *** stojí na svazích Hnědého vrchu v populárním horském městě Pec pod Sněžkou. Tato klidná lokalita v Krkonošském národním parku je vyhledávána lyžaři i turisty.

Jedna z nejpopulárnějších horských lokalit Vás přiláká v zimě či v létě množstvím aktivit pro celou rodinu. V zimní sezóně máte na výběr několik svahů a lanovek, najde se zde pro každého něco, pro začátečníky i pokročilé, pro děti, snowboardisty, skialpinisty a běžkaře. V létě je nejoblíbenějším turistickým cílem Sněžka, na vrchol se můžete vyvést lanovkou. Naleznete zde kapli sv. Vavřince a Poštovnu, nejvýše položenou poštu v Česku. Pokud se Vám zažádá trochu vody, v Trutnově najdete krytý bazén i letní koupaliště.

Ubytování Vám nabízíme v tříhvězdičkovém hotelu s kapacitou pro 198 hostů od začátku května do konce září a od 26. prosince do konce března.

V hotelu jsou k dispozici tyto pokoje:
- třicet sedm 2-lůžkových pokojů Standard a Standard PLUS,
- osm 3-lůžkových pokojů Standard a Standard PLUS,
- tři 4-lůžkové pokoje Standard a Standard PLUS,
- jeden 6-lůžkový pokoj Standard,
- dva 7-lůžkové pokoje Standard,
- čtyři 4-lůžkové pokoje Standard RODINA - dvě spojené 2-lůžkové ložnice, každá s vlastní koupelnou,
- osm 4-lůžkových apartmánů Standard a Standard PLUS, každý se dvěma ložnicemi,
- jeden 5-lůžkový apartmán Standard PLUS se dvěma ložnicemi.

Všechny pokoje i apartmány disponují televizí se satelitním příjmem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Ke každé ubytovací jednotce náleží balkon. V pokojích PLUS a v apartmánech Vám poslouží také chladnička a rychlovarná konvice. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet, v některých pokojích i připojení na kabel.

V prvním patře hotelu najdete restauraci s nádherným výhledem, otevřenou během celého dne. Stravování je zahrnuto v ceně, v zimní sezóně polopenze, po zbytek roku snídaně (večeře za příplatek). Během celého roku si také můžete doobjednat oběd. Noční bar Bublina ve druhém patře, otevřený ve večerních hodinách, Vás zve na vynikající nápoje. Pro konference a školení Vám poskytneme kongresový sál s kapacitou 80 osob nebo menší salonek pro 25 osob, samozřejmostí je i zapůjčení projektoru, plátna, flipchartů a televizoru. Hotel disponuje plaveckým bazénem o rozměrech 16 x 6 metrů, dvěma finskými saunami a infrasaunou. Na požádání zajišťujeme masáže přímo v hotelu. Sportovci ocení, zejména za špatného počasí, posilovnu.

Přijďte si k nám užít dovolenou přímo na svahu. Rádi Vás přivítáme v Hotelu Energetik ***.