Útulný hotel v Českém Švýcarsku!

Srdečně Vás zveme do našeho Hotelu Hřebenová Bouda, který se nachází na křižovatce cest mezi obcí Tisá a Sněžník v okrese Děčín.

Celoročně Vám nabízíme komfortní ubytování s celkovou kapacitou 26 lůžek v těchto pokojích:
- jednom 1-lůžkovém pokoji,
- pěti 2-lůžkových pokojích,
- dvou 3-lůžkových pokojích,
- jednom 4-lůžkovém pokoji,
- jednom 5-lůžkovém pokoji.

Všechny pokoje disponují samostatnými lůžky a televizí se satelitním příjmem. Kromě tří 2-lůžkových pokojů a jednoho 5-lůžkového (s vanou místo sprchového koutu) v nich najdete soukromou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

V hotelu se nachází také restaurace, ve které se připravují pro naše hosty snídaně. V případě rezervace celého objektu je Vám kuchyně restaurace plně k dispozici. Využijete v ní plynový sporák, dvě lednice, rychlovarnou konvici, dvě mikrovlnné trouby a myčku. Společenská místnost poslouží i jako jídelna s velkým jídelním posezením nebo jako kongresová místnost pro případ školení. Zapůjčíme Vám potřebnou techniku ​​(plátno, projektor), nasnadě máte také televizi se satelitním příjmem a kuchyňský kout s ledničkou, rychlovarnou konvicí a kávovarem. V přízemí jsme ještě zařídili salónek se stolním fotbalem a šipkami, za poplatek Vám poskytneme i kola. Samostatné ženské i mužské toalety jsou samozřejmostí.

V exteriéru se nadýcháte čerstvého vzduchu na terase s venkovním posezením. Během hřejivých měsíců ugrilujete lahodné masíčko a zeleninku na grilu nebo opečete špekáčky nad ohništěm. Dětičky se vyřádí a unaví buď v dětském koutku s hračkami v interéru nebo na dětském hřišti na zahradě. Pro jejich potěšení jsme pořídili pískoviště, prolézačky, skluzavku a trampolínu. Dvě dětské vysoké židle jsou volně dostupné v restauraci, postýlku poskytujeme na vyžádání. Lyžaři a cyklisté si svou sportovní výbavu odloží v garáži. Auta zaparkujete na deseti parkovacích místech u objektu.

Fantastická poloha hotelu Vás vyžene za poznáváním krás a památek našeho kraje. Romantické procházky, turistika nebo cykloturistika, různorodých tras a stezek je u nás habaděj! Zaujme také Drážďanská vyhlídka, Rozhledna Děčínský Sněžník, Zámek Jílové, ZOO Děčín, Vyhlídková věž Pastýřská stěna, Růžová zahrada v Děčíně, Ferrata Jízda zbrojnošů, Indiánská vesnička Rosehill a mnohé jiné. Osvěžení a relax v Aquaparku Děčín, na Koupališti Povrly nebo Termálním koupališti Benešov nad Ploučnicí Vás nabijí skvělou energií! Lyžaři si zase v zimních měsících zamilují zasněžené svahy Ski Telnice.

Věříme, že dovolená strávená v Hotelu Hřebenová Bouda pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem plným odpočinku a zábavy! Už nyní se těšíme na Vaši návštěvu!