Místo klidu a rovnováhy, u rybníka!

Hotel Kouty *** je situován na samotě, uprostřed klidného lesa u pstruhového rybníka. Nachází se v obecní části Rejčkov, spadající pod Dolní Město, nedaleko města Ledeč nad Sázavou.

Náš moderně zařízený hotel Vám nabízí stylové ubytování s maximální kapacitou 93 lůžek v těchto pokojích a chatkách:
- jednom 1-lůžkovém pokoji,
- čtrnácti 2-lůžkových pokojích, z toho sedm s balkonem,
- jednom svatebním pokoji s manželskou postelí a přistýlkou pro dva na rozkládací pohovce,
- šesti 4-lůžkových pokojích,
- šesti 6-lůžkových chatkách dostupných v období od dubna do října.

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Rádi Vám připravíme i dětskou postýlku. Samozřejmostí je WiFi připojení na internet. Každá chatka sestává ze dvou pater, pokaždé po 3 lůžka. V chladnějším počasí jsou chatky vytápěny přímotopem. Chatky sdílejí společné koupelny a toalety rozdělené pro dámy a pány. Zároveň je pro hosty ubytované v chatkách připravena společná kuchyňka s elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

V hotelu je Vám plně k dispozici restaurace (kapacita 100 míst) s výbornou celodenní kuchyní, konferenční místnost (kapacita 60 míst) a oddělená část restaurace/salonek (kapacita 30 míst) s možností zapůjčení projektoru, flip chart apod. Relax si dopřejete v naší sauně nebo si aktivně odpočinete v exteriéru hrou petanque, badminton, plážového volejbalu, stolního tenisu, tenisu či kuželek.

Ve venkovních prostorách máte možnost posezení na terase, při ohnisku nebo u velkého zahradního krbu, kde Vám naši kuchaři přichystají lahodné speciality dle Vašeho výběru. U zahradního krbu je situována nová roubenka vhodná na organizaci přednášek či meditací. Při chatkách je táborák a altán. Velkým benefitem je poloha hotelu přímo u rybníka, kde je povolen rybolov, plavání případně si u nás zapůjčíte kanoe nebo paddleboard a vychutnáte si volný čas na vodě. Ti nejmenší se zabaví na dětském hřišti s pískovištěm, houpačkami, skluzavkami a trampolínou. Na zaparkování Vašich aut je u hotelu neomezený prostor. Mobilní signál je v dosahu cca 200 metrů.

Blízké okolí hotelu nabízí několik možností na výlety. Vybrat se můžete na hrady Ledeč nad Sázavou, Lipnice nad Sázavou, zámek Světlá nad Sázavou nebo k zřícenině hradu Orlík nad Humpolcem. V létě si zaplavete na koupališti Žabák a adrenalinový zážitek si dopřejete v lanovém centru Pavouk v Humpolci. Nedaleko se nachází lyžařské středisko Kadlečák, ale výborně si zalyžujete i v střediscích Vysoká, Křemešník a Svatá Anna.

Toužíte po místě odpočinku, pohody, relaxu? Hotel Kouty *** Vám kromě toho nabízí i komfortní ubytování a kvalitní služby. Neváhejte a kontaktujte nás, my se postaráme o Vaši dokonalou dovolenou.