Ideální hotel pro aktivní rekreanty

Hotel Labe ** leží v srdci Českého Švýcarska, které patří k nejnavštěvovanější oblasti Čech. Hotel najdete v obci Hřensko, při ústích říčky Kamenice a Labe, kterou jen pár stovek metrů dělí od hraničního přechodu do SRN.

Náš hotel je díky jeho poloze ideálním výchozím bodem pro výlety na kole, autě i po vlastních nohách. Přímo v obci začíná Naučná stezka přátelství. Oblíbené cíle turistů jsou Pravčická brána, Divoká soutěska (kde se převezete na lodičkách), rozhledna na Janově a vyhlídka Růženka v Růžové. V blízkosti můžete navštívit i město Děčín (se zámkem, ZOO i botanickou zahradou), Lužické sopečné hory, stolovou horu s rozhlednou Sněžník a také pískovcové skály, soutěsky, ferraty a jiné zajímavé útvary. Tyto využívají zejména horolezci. S dětmi můžete zažít jízdu na koni.

V letním období přístupný Hotel Labe ** je vhodný pro každého - od rodinek, přes páry až po aktivní rekreanty. Celková kapacita hotelu je 35 lůžek (včetně přistýlek). Na výběr máte tyto pokoje:
- pět 2-lůžkových se dvěma oddělenými lůžky,
- sedm 2-lůžkových se dvěma oddělenými lůžky a gaučem, který slouží jako přistýlka pro jednu osobu,
- jeden 3-lůžkový pokoj se třemi oddělenými lůžky a gaučem, který slouží jako přistýlka pro jednu osobu.

V každém pokoji je komfort zajištěn díky televizoru se satelitním příjmem a koupelně se sprchovým koutem a toaletou. V 2-lůžkových pokojích s přistýlkou je navíc lednice. Některé pokoje jsou dovybaveny balkonem. Samozřejmou součástí pro každého našeho hosta je možnost využívat bezplatné WiFi připojení na internet.

Na časově omezené recepci se můžete poradit, kam na výlet. Ochotný personál Vám doporučí naši restauraci s barem a teráskou s posezením. Zde se podávají snídaně a zároveň si zde v podvečerních hodinách můžete dopřát studené pokrmy i nápoje. Máme prostory vyhrazené pro uschování Vašich sportovních potřeb. Na požádání Vám připravíme dětskou postýlku a využívat můžete i dětskou jídelní židli. Zaparkujete Vaše auta přímo u hotelu a užívejte si krásný čas u nás. Těšíme se na Vás!