Hotely v blízkosti lyžařského střediska

Hotel Martin a Hotel Kristýna se nacházejí v oblíbeném horském středisku Špindlerův Mlýn, v Krkonoších. Hotely naleznete v části Svatý Petr, nejbližší lanovka je vzdálena jen 400 metrů.

Špindlerův mlýn Vám nabízí nesčetné možnosti trávení volného času. Můžete se vydat na procházky do přírody, turisté si za cíl vybírají například ledovcové jezírka Sněžné jámy, pramen Labe nebo některý z mnoha vodopádů. Pokud upřednostníte zůstat ve městě, můžete se projít po městském okruhu, který Vás seznámí se životem spisovatele Karla Čapka. Také si zde můžete zahrát minigolf, svést se na bobové dráze a užít si atrakce v aquaparku. O zimní zábavu se postará některé z mnoha lyžařských středisek (Svatý Petr, Stoh, Špindlerův Mlýn, Hromovka, Medvědín, Luisino údolí a mnoho dalších). Nenechte si ujít ani běžkování, bruslení, sáňkování, snowtubing nebo lezení po ledě.

Nabízíme Vám ubytování ve dvou hotelech, stojících v těsné blízkosti. V hotelu Kristýna se může ubytovat 39 hostů a v hotelu Martin 40 hostů. Vyberte si některý z těchto pokojů:

Hotel Kristýna:
- deset 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí,
- pět 2-lůžkových pokojů s manželkou postelí a přistýlkou,
- jeden rodinný pokoj se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi.

Hotel Martin:
- deset 2-lůžkových pokojů s manželkou postelí a přistýlkou,
- jeden rodinný pokoj s 2-lůžkovou a 3-lůžkovou ložnicí,
- jeden apartmán se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi a obývacím pokojem.

Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. K vybavení pokojů patří televize, v hotelu Martin také minibar. Pokoje na hotelu Martin mají balkon. Bezplatné WiFi připojení na internet je zajištěno v obou objektech.

V hotelu Kristýna se nachází restaurace, kde se celodenně mohou stravovat hosté z obou hotelů. Snídaně, které jsou zahrnuty v ceně pobytu, se podávají formou bufetu, ostatní jídla si během dne vyberete v restauraci z denní nabídky nebo z jídelního lístku. Restauraci je možné rozdělit na několik částí, které lze využívat například v případě firemních akcí. K restauraci náleží i prostorná terasa.

U hotelů naleznete i další venkovní posezení nebo zahradní houpačku. Pro děti zde máme připravenou trampolínu, stolní tenis, malé fotbalové hřiště a hřiště s prolézačkami a houpačkou. Pokud hledáte odpočinek, využijete saunu nebo opalovací terasu s lehátky. Na objednávku pro Vás zajistíme i masáž. Samozřejmostí je vyhrazen prostor v hotelu na odkládání lyží, kol a dalšího sportovního vybavení. Parkování je zajištěno pro 30 aut na kamerou hlídaném parkovišti (v zimní sezóně zpoplatněno).