Moderní, útulné a čisté pokoje

Hotel OC Panorama nabízí stylové ubytování ve Velkém Meziříčí, s pěknými výhledy na město.

Historické centrum města zaujme každého návštěvníka. Můžete to intenzivně vnímat na prohlídce Hradu a zámku Velké Meziříčí. Město obklopuje Přírodní park Balinské údolí, kterým vedou značené cyklistické a turistické trasy. Dostat se můžete až na rozhlednu Fajtův kopec. Koupat se dá na koupališti Velké Meziříčí i na rybníku Herádka Rudíkov. Adrenalinový bikepark na Fajtově kopci se v zimě mění na sjezdovku s umělým sněhem.

Hotel OC Panorama - to je komfortní ubytování v pokojích, jejichž maximální kapacita je 25 osob. Do pokojů se dostanete výtahem. K dispozici je:
- jeden bezbariérový 1-lůžkový pokoj s pevným lůžkem,
- dvanáct 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí.

Součástí každého pokoje je klimatizace, televize a lednice. Komfort hostům umožňuje koupelna se sprchovým koutem a toaletou na každém pokoji. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí nášho hotelu je také recepce. Právě zde zaplatíte kreditní kartou nebo Vás nasměrují do restaurace. V restauraci à la carte se dá výborně najíst během celého dne. V budově se nacházejí také bar, terasa s posezením, fitness centrum a solárium. Parkování aut jsme zajistili přímo u hotelu. Už se těšíte, jak poznáte město a zároveň si po pěkném dni do sytosti užijete vše, co náš hotel v obchodním centru nabízí?