V centru, s wellness, s restaurací...

Vítejte v rodinném Hotelu Panský Dům. Nachází se přímo v historickém centru města Kostelec nad Orlicí. Stavba byla postavena více než 700 let dozadu a podle pověsti v ní bydlel král Karel IV.. Perfektní poloha hotelu, blízko dvou městských parků, zaručuje ničím nerušený pobyt a příjemné soukromí. Navštivte nás a užijte si wellness se saunou, pivní lázně i masáže nebo speciality z naší restaurace. Rádi přivítáme rodiny s dětmi, zamilované páry, skupiny přátel, turistů, cyklistů i obchodních cestujících.

Ubytujte se u nás celoročně s maximální kapacitou 50 lůžek a vyberte si z těchto ubytovacích jednotek:
- Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo samostatnými lůžky,
- Romantické dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí,
- Třílůžkové pokoje s manželskou postelí nebo samostatnými lůžky,
- Čtyřlůžkové pokoje s manželskou postelí nebo samostatnými lůžky,
- Rodinný pokoj 2 + 1 s manželskou postelí nebo samostatnými lůžky,
- Rodinný pokoj 2 + 2 s manželskou postelí nebo samostatnými lůžky.

Pokoje jsou pro Váš komfortní pobyt vybaveny Led televizí s nalazenými programy pozemního digitálního vysílání DVTV2 i minibarem a ledničkou. Všechny ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Hostům rádi zapůjčíme dětskou postýlku i dětskou jídelní židli a dětský koutek s hračkami. Po dohodě je možné použít pračku, sušičku i žehličku.

Chvíle ve společnosti si vychutnejte v naší restauraci, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Dopřejte si skvělé snídaně i s lahodnou kávou, kterou si můžete vychutnat za ranního příjemného sluníčka na terase restaurace nebo v kavárně. Dokonalý relax, klid i potřebný detox zažijete v našem wellness se saunou, masážemi i pivním lázním. Neváhejte a přijeďte vyzkoušet jedinečnou atmosféru našeho historického objektu s perfektní nabídkou služeb. V celém objektu máte bezplatné WiFi připojení na internet. Volné chvíle prožijte na terase s posezením. Svá auta zaparkujte na velkém parkovišti u objektu.

Co nabízí Město Kostelec nad Orlicí? Jednoznačně překrásné zámky jako jsou Nový zámek, Zámek Častolovice i Zámek Doudleby nad Orlicí. S dětičkami se vypravte do Muzea přírodovědy, Muzea hraček Rychnov nad Kněžnou, zábavu zažijte v Gapa centru Rychnov nad Kněžnou, nebo v Africkém muzeu Dr. Emila Holuba. V létě se zchlaďte příjemně na Koupališti Vamberk, v Ivanském jezeře, na Koupališti Ve Včelí nebo na Koupališti Choceň. V zimním období na Vás čeká výborná lyžovačka v Skiareálu Humparek Sopotnice, Na Dlouhých Honech i v Skiareálu Dlouhoňovice.

Ještě stále nemáte vybrané ubytování v centru našeho města? Neváhejte a rozhodněte se pro náš Hotel Panský Dům. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!