Výborná poloha u Vranovské přehrady

Hotel Pod Zámkem *** (320 m n. m.) leží v blízkosti Vranovské přehrady, v chráněné krajinné oblasti Národního parku Podyjí, na náměstí Vranova nad Dyjí. Přímo nad ním se na skále tyčí místní dominanta - Státní zámek Vranov nad Dyjí.

Turistika, cyklistika, rybaření nebo degustace vína - tomu se těší tento malebný kraj. Klidně se můžete koupat na Vranovské přehradě. Zajímavá je také možnost plavby lodí na ní k hradu Bítov. Navštívit se dají hrady a zámky Cornštejn a Hardegg. Aktivně odpočívat se dá i vyhlídkovou jízdou vláčkem. Samozřejmě, rádi Vám sestavíme plán individuálních výletů.

Hotel Pod Zámkem *** má 16 pokojů (některé s výhledem na zámek) s celkovou kapacitou 45 pevných lůžek a 6 přistýlek. Složení pokojů:
- osm 2-lůžkových,
- tři 3-lůžkové,
- čtyři 4-lůžkové,
- jeden apartmán se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi.

Každý pokoj je zařízen podle aktuálních trendů pro tříhvězdičkový hotel. Kromě lůžek se v každém pokoji nachází také televizor a koupelna se sprchovým koutem, fénem a toaletou. V rodinném pokoji je v koupelně vana a navíc i terasa, odkud si užijete jedinečný výhled na zámek. Samozřejmostí je WiFi připojení na internet.

V hotelu máme k dispozici recepci s možností platby kartou. U nás podáváme snídani a kávičku si vychutnáte v kavárně s venkovní zahrádkou a možností degustace vín. Večeře v rámci polopenze podáváme ve vedlejší restauraci. Nechybí také cukrárna. V rámci ubytování poskytujeme také dětskou postýlku, koutek s hračkami pro děti, pískoviště, houpačku, kulečník a zapůjčení kol i žehličky. Parkování jsme zajistili přímo u hotelu. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty