Zlaté Hory, brána do Jeseníků

Hotel Praděd Thamm*** stojí v centru města Zlaté Hory v Jeseníkách. Město leží na hranici s Polskem, necelých 20 km od okresního města Jeseník.

Okolí je přímo stvořené v létě na turistiku a v zimě na zimní sporty. Turisté rádi podnikají výlety k rozhlednám Biskupská Kupa a Zlatý Chlum, do Zlatokopeckého skanzenu nebo k Čertovým kamenům. V létě můžete zajít na koupaliště Jeseník a Velká Kraš. Rodinám s dětmi doporučujeme sportovně-zábavní centrum Bělá v pohybu a Faunapak Lipová. V zimě si užijete lyžování na svazích ski areálů Zlaté Hory, Horní Údolí, Vrbno, Ludvíkov a mnoha dalších.

Během celého roku Vás rádi přivítáme v hotelu s oficiálním označením AHR3 Superior. Hotel se skládá ze dvou propojených částí, hotelu a ubytovny. V hotelové části se ubytuje 35 hostů, najdete zde 12 pokojů:
- pět 2-lůžkových pokojů,
- tři 3-lůžkové pokoje,
- čtyři rodinné pokoje se dvěma ložnicemi, pro 3 - 4 osoby.

V ubytovně je 31 lůžek rozložených do 10 pokojů, k dispozici jsou Vám:
- tři 2-lůžkové pokoje,
- tři 3-lůžkové pokoje,
- čtyři 4-lůžkové pokoje.

Ve většině pokojů najdete samostatná lůžka (možné spojit), pouze v rodinném pokoji se vždy v jedné ložnici nachází manželská postel. K vybavení hotelových pokojů patří televize, pracovní stůl i chladnička. Samozřejmou součástí hotelových pokojů je koupelna se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem i fénem. V ubytovně jsou na pokojích umístěny umyvadla a hosté využívají společné sociální zařízení, dvě koupelny (dámská a pánská) se sprchovými kouty a toaletami a další samostatné toalety na každém patře. Bezplatný internet je dostupný v obou částech. V případě pobytu s malými dětmi je možné přidat dětskou postýlku do kteréhokoliv pokoje.

V našem hotelu si můžete dokonale odpočinout. Během pobytu využijete vnitřní bazén s protiproudem, vířivku, finskou i bylinkovou parní saunu a nabízíme také širokou škálu masáží a wellness procedur.

V hotelu najdete několik společenských prostor, samozřejmostí je restaurace s terasou a barem, snídaně se podávají v snídaňovém salonku. Také si u nás zahrajete bowling a při něm najdete stylový bar Klub 27. V případě organizace firemních setkání využijete učebnu (25 osob), konferenční sál (50 osob) nebo společenský sál (120 osob), disponujeme také potřebnou technikou a zajistíme pro Vás výzdobu, program a občerstvení. Organizujeme také svatby, oslavy nebo jiná setkání.

Na pozemku hotelu najdete posezení, ohniště i pískoviště pro děti. Na požádání pro Vás zajistíme zapůjčení kol. Pokud k nám přicházíte s vlastním kolem, je Vám k dispozici vyhrazená místnost v blízkosti parkoviště, která zároveň slouží v zimě jako lyžárna. Na kamerou hlídaném parkovišti je vytvořeno 25 parkovacích míst.

Přijďte si užít odpočinkovou dovolenou v Hotelu Praděd Thamm***. Rádi Vás u nás přivítáme!