Zrekonstruovaný hotel v centru obce!

V samotném centru obce Řeka, v okrese Frýdek-Místek, se nachází náš nově zrekonstruovaný Hotel Řeka. Vhodný je na pobyty jednotlivců i větších skupin hostů.

Hotel disponuje celkovou kapacitou 39 lůžek v těchto pokojích:
- šesti 2-lůžkových pokojích z toho jeden s balkonem,
- pěti 3-lůžkových pokojích,
- tří 4-lůžkových pokojích z toho jeden s balkonem.

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou i WiFi připojením na internet. Pro hosty jsme navíc připravili dvě kuchyňky na přízemí a prvním patře. Zařízené jsou pokaždé elektrickým sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a jedna i jídelním posezením.

Pro velké skupiny hostů s pronajmutím celého hotelu je zpřístupněna i velký společenský sál s maximální kapacitou 80 míst a možností oddělení na dva samostatné sály. Příjemné chvíle strávíte na terase s posezením a děti se zabaví na houpačce a skluzavce. Auta zaparkujete přímo u hotelu.

Výborná poloha hotelu je zárukou dokonale stráveného volného času. Jen 400 metrů od hotelu se nachází vyhřívané koupaliště, ale zaplavete si i v Koupališti Pod Javorovým a Krytem bazénu STARS Třinec. Výbornou procházku si dopřejete v Přírodní rezervaci Ropice, k Rozhledně Krbová, Přehradě Morávka nebo Vodní nádrži Baška. Skvělou volbou na výlet je i Hvězdárna Český Těšín a Jablunkovské arboretum. Zhruba 2,5 kilometru od hotelu je situován Ski areál Řeka a lyžování si užijete také ve střediscích Javorový vrch, Morávka - Sviňorky a mnoho dalších v okolí.