Komfortní hotel v centru města Jeseník

Hotel Slovan najdete přímo v centru města Jeseník, na Masarykově náměstí. Jeseník je lázeňské město, které obklopují jesenické hory.

Celoročně Vás rádi přivítáme v hotelu s kapacitou pro 63 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- jeden 1-lůžkový pokoj Standard,
- osm 2-lůžkových pokojů Standard, se sprchovým koutem,
- sedm 2-lůžkových pokojů Standard, s vanou,
- dva 3-lůžkové pokoje Standard, se sprchovým koutem,
- dva 3-lůžkové pokoje Standard, s vanou,
- dva 4-lůžkové pokoje Standard, s vanou,
- dva 2-lůžkové pokoje Exclusive s balkonem, s vanou,
- čtyři 2-lůžkové pokoje Deluxe s vanou a sprchovým koutem.

Každý pokoj je vybaven televizí, psacím stolem, minibarem, trezorem a posezením. Samozřejmou součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou (v pokojích deluxe s oběma), toaletou a fénem. Do pokojů je možné v případě potřeby za poplatek zapůjčit dětskou postýlku. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí hotelu je restaurace, k pobytu si můžete objednat snídaně, polopenzi nebo plnou penzi. K restauraci náleží i snídaňový salonek a další salonek pro 60 osob, který se využívá i jako zasedací místnost. Rádi pro Vás uspořádáme oslavu, svatbu či firemní akci. U restaurace se nachází také dětský koutek.

V hotelu se můžete skvěle zrelaxovat díky finské sauně a vířivé vaně. Také si můžete vybrat z nabídky masáží i kosmetických a wellness procedur. V budově máte možnost využít vyhrazenou místnost pro úschovu kol a lyží. U objektu se nachází parkoviště pro 16 aut (zpoplatněno).

Samotné město nabízí několik míst, která stojí za návštěvu, jako například katovna, radnice, historické vily a domy a samozřejmě vodní tvrz. V Lázních Jeseník si užijete léčebné procedury nebo se jen projdete po kolonádě a Sluneční louce. Pokud máte chuť na túru, zamiřte například k rozhledně Zlatý Chlum nebo na Praděd. Objevte i jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku. Cyklisté si užijí singltrek Rychlebské stezky. Děti potěší návštěva westernového městečka Ranč Orel nebo Faunaparku Lipová. V případě, že byste chtěli navštívit historická místa, doporučujeme zříceninu a zámek Kolštejn, zámek Jánský Vrch nebo zříceninu Kaltenštejn.V létě najdete koupaliště přímo ve městě a celoročně Vás přivítají Vodní svět Česká ves, Termály Losiny nebo Aquacentrum Šumperk. Lyžovat můžete v Ski areálu Lázeňský vrch nebo Ski Centre Miroslav.