Rodinný hotel se zahradou a wellness

Hotel Stará škola na Šumavě *** se nachází v Hořicích, v klidném prostředí Šumavské doliny. U nás si dopřejte odpočinek v privátním wellness nebo na zahrádce. Náš hotel je situovaný do centra obce - blízko máte ke všem místním službám i do přírody.

Díky naší poloze můžete snadno poznávat krajinu po cyklotrasách, naučných stezkách i turistických trasách. Dostat se můžete až do přírody CHKO Šumava, k vodní nádrži Lipno (koupání i rybolov) nebo do blízkého historického města Český Krumlov, které je zapsáno v seznamu UNESCO. K zajímavým místům patří Otáčivé hlediště, Muzeum voskových figurín a útrpného práva i Stezka korunami stromů v Lipně. V létě se můžete vykoupat i v Aquaworldě Lipno. Zima je vhodnější spíše na bruslení nebo i lyžování ve středisku Lipno - Kramolín.

Rodinky s dětmi, páry, lidé hledající prostory na teambuildingy či oslavy - nejen pro tyto hosty je určen náš hotel. Hotel Stará škola na Šumavě *** poskytuje prostor celkem pro 25 osob. Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- šesti 2-lůžkových pokojích s oddělenými lůžky nebo manželskou postelí,
- třech 3-lůžkových pokojích s manželskou postelí a odděleným lůžkem,
- jednom 4-lůžkovém pokoji s oddělenými lůžky.

V každém pokoji si kromě příjemných chvil můžete podívat na televizi. Pokoje tvoří také pracovní stoly a koupelny se sprchovými kouty a toaletami. Všude je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V přízemí si můžete odpočinout v malé společenské místnosti s krbovými kamny a sezením. Snídaně a také večeře jsou podávány v jídelně, kde se dají uspořádat akce a jiné oslavy (slouží i jako kongresová místnost).

Na upravené zahrádce je pro Vás připraveno posezení v altánku se zahradním krbem. Děti se zabaví na dětském hřišti (trampolína a hračky) i v dětském koutku s hračkami. Ve wellness centru se nachází sauna, vířivka a poskytujeme možnost masáží. U nás máme také lyžárnu, možnost zapůjčení kol, dětské postýlky i židle na krmení. Parkování vozidel je přímo u objektu. Těšíme se na Váš výborný pobyt u nás!